Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raket

Guest emereg

Recommended Posts

Sayın Ustalarım;

Stiga-Sterope hazır raket aldım, profesyonel değilim ama bir kaç başarım da var.

Bu raket nasıldır sizce ?

ben lastiği tahtası seçimi filan anlamıyorum, konuşulanları okuyunca nasıl bir tercih paptım merak ediyorum.

140 Lira bu rakete para verdiysem üzülmeli miyim??

(rakete bakmak isteyenler için link : http://www.stigatabletennis.com/products.php?prodid=64 )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket hakkinda bir fikrim yok ama 140 lira hazir raket icin biraz fazla degil mi?

140 liraya kendine uygun bi combi olusturabilirdin. keske almadan once sorsaydin forumda.

yinede hayirli olsun gule gule kullan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''En kötü combo raket en iyi hazır raketten daha iyidir.'' diye biraz kalıplaşmış bir sözümüz var..Artık almışsınız,tadını çıkarmaya bakın..Fakat iş sadece rakedi değiştirmekle kalmasın,bu oyuna olan bakışaçınız da değişsin..Doğru hareketleri öğrenmeye,elinizi düzeltip tekniğinizi oturtmaya çabalayın..O zaman daha fazla keyif alırsınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anlıyorum, biraz da yabancı olduğum için kim yapıştıracak hangi lastik hangi tahta nasıl alıym diye düşünmekten kaçtığım için böyle karar verdim aslında.

daha önce sizle irtibata geçebilseydim sanıyorum yardımcı olurdunuz ama kısmett,

dediğiniz gibi raketten ziyade kendimi geliştirdikten sonra bunları muhakkak denerim.çok teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 157 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..