Jump to content
Masatenisi.org Forum

Komb. Raket Tavsiyesi

Guest Royal Flush

Recommended Posts

Arkadaşlar sipariş edecek olduğum iki hazır raketin siparişinde de sorun çıkınca fikrimi değiştirdim şu an da komb. düşünüyorum sadece

Friendship 729 FX Blue Sponge lastiğini seçtim fakat oyun stilime uygun ve maks 75 tl bir tahta birde lastik arıyorum...Masatenisi.com'dan alacağım için special combo bölümünden seçiyorum ben malzemeleri seçeceğim sanırım onlarda raketi hazır yollayacaklar..Fakat bir blade birde lastik önerisine ihtiyacım var tabi birde maks. 3 tl'lik en az 3 tane kaliteli top.

Oyun stilim aslında basit :gulumse: servislerde forehand spin ile başlarım,sert toplar ile sayı bulmaya çalışırım backhand'im aslında fena değildir ama rakip biraz iyi olunca servislerde hızlı gelen spinlere defans yapamıyorum.Genelde ya filede kalıyor ya çok yavaş(rakip için al da at dercesine karşılama) oluyor yada az farkla rakibimin alanına uğramadan dışarı çıkıyor :aptal2: Benim için hızlı ve kontrollü bir raket lazım tabi bir o kadar da spinlerde etkili olabileceğim yani 100 km'de 70 Tl benzin yiyen bir Ferrari :lol: ama bu yazdıklarım doğrultusunda bana geerçekten faydalı olabilecek bir komb. raket lazım bu yüzden sizi tekrar rahatsız ediyorum. :D:

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maximum 75 TL ye masatenisi.com dan alınabilecek mantıklı bir tahta ve lastik bence şunlardır.

Tahta , Friendship Red Spirit yada 729 Bomb. Ancak 729 Bomb Red Spirite oranla daha serttir. Red Spirit daha mantıklı bence. Lastik de LKT Rapid sound u beğenmiştim. 729 Geo Spin Tacky'ide çok beğeniyorlar diye duyuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki DHS - CW-C Carbon nasıl olur? Şu an

DHS - CW-C Carbon Blade

DHS Dragonow Lastik

Friendship FX 729 Blue Sponge

Düşünüyorum bu komb. sizce nasıldır eksiği veya yanlışı nedir? Neyi değiştirmeliyim yada uygun mudur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tahtayı daha önceki arkadaşlarında dediği gibi red spirit olarak karar verdim.. Raketin backhand-siyah tarafı için FX729 Blue Sponge düşünüyorum kırmızı-forehand için daha atak hızlı ve kontrollü bira atak lastiği düşünüyorum ve elimde 3 seçenek var...

-FX Lightening

-DHS Dragonow

-DHS 651

Bugün sipariş vereceğim ve Aydın/Didim'de oturuyorum bu yüzden acilen cevap-öneri tavsiye (her neyse artık) lazım...

İlginize teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar lastik olarak da DHS 651 seçtim forehand kırmızı olarak fakat 2.0 mm mi yoksa 2.2mm mi seçmeliyim? Ayrıca FX729 blue sponge backhand için ve siyah olarak seçtim FX 729'un kalınlığı ne kadar olmalı 2.0mm ve 2.2 mm var sizce hangisi olmalı lütfen acele cevap lazım :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Dikkat et. DHS 651 ve Dragonov düz lastik değil. Pütürlü lastik. (Pütürleri dışa dönük)"

Yani?? :aptal2:

Biraz daha basit bir yorum olsa pütürlü lastik nasıl oluyor zararı yararı nelerdir? Kısacası neden pütürlü denir? :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki yazdıklarım doğrultusunda DHS 651 mi yoksa FX Ligthening mi tercih etmem doğru olur vede Pütür lastik illa ki backhand'de mi kullanılır? (Açıkcası DHS 651'i hızlı ve kontrollü vuruşlar, ataklar yapmak için gözüme kestirmiştim.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..