Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombinasyon Tercihim

Guest Safa66

Recommended Posts

arkadaşalr artık amatörlükten yarı proluğa geçiyorum bir bilene denıştım l temsilcisi kendisi u konuda gayet bilgili raketimi eline aldı zoran promac 7000 flared şöle bi lastiklerine baktı tahtasını felan bı yokladı dedi lastikler artık sona gelmiş ben biliyorum zaten dediö.bana artık combo yapnın zamanı geldi dedi.ama ilk etapta tahta yerine lastiklerden başlıyalım zoranpromac 7000 tahtası başka kombolarda yapmış gayet iyi dedi.allround bir tahta dedi.ilk önce direk combo yaparsak bunda biraz geri tepme oluyor bir alışma süreci oluyor dedi ama kademeli yaparsan bir problem olmaz dedi lastikoalrak yasaka mark v5 gps miydi yoksa sadece mark v5 bilmiyorum birde yasaka rally vardı biz mark v5 önerrim dedim bende öle düşünüyorum dedim.Sonra mark v5 70 tl dedi çift herşeyi kendisi yapacak tahtayı maragoz felan gidip orda çalışıyormuş tahta vernik felan sürecekmiş inşalalh bayramdan sonra yapacağız bu işi dedi bende bunu burda paylaşmak istedim sizin düşünceleriiz neler söylerseniz veirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Flextra butterfly ın urettıgı hazır raketlerın bazılarında kullanılan bır lastıkdır. Hazır raket lastıgı ıle kombınasyon raket lastıgı arası bısey zannetmıyorsam. Yanı hazır raket lastıklerı ıcınde en ıyısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Flextra butterfly ın urettıgı hazır raketlerın bazılarında kullanılan bır lastıkdır. Hazır raket lastıgı ıle kombınasyon raket lastıgı arası bısey zannetmıyorsam. Yanı hazır raket lastıklerı ıcınde en ıyısı.

Butterfly Hazır Raketlerde genelde Pan asia ve Wakaba kullanılıyor. Flextra ayrı da satılan bir lastiktir. Avrupa pazarında pek satılmıyor. Japon veya çin sitelerinde bulunması mümkündür. çok nadir de olsa bazı raket modellerinde flextra bulunabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendime bir combo yapcağım bir hocaya danıştım oda bana ilk etapta yarı pro raketlerle sonra pro raketle oynamamı söyledi elimde butter fly zoran promac 7000 flared var bunun üstünendeki wakaba lastikleri sökecek vernik felan yapacak tahtahaya ve bize verecek lastik oalrak 2 tane lastik var elinde başlan gıc seviyesinin bir ilerisi olan yarı pro yasaka rally birde markasını tam bilmiyorum v5 gibi bir şey adam v5 olanı önerdi bu 70 lira çifti yasaka rally 60 lira

sizin bu konudakı düşünceleriniz nelerdir diye sormak istedim.İnternetre mesela tenergy 64 114 lira bu tekimi çiftimi birde bunu sormak istediğim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 134 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..