Jump to content
Masatenisi.org Forum

Birazcık Yardım?

Guest Gamer

Recommended Posts

abilerim normalde spinli oynamayı seven buna karşın blokdada bir okadar zaman geciren biriyim birçok oyun teknginde oynadım ve amatörcede olsa kendime güvenen biriyim bu spora baslayalıda 3 yıl oldu elimden bircok raket geçti selex in anti yüzelyi bir raketi buterfly 500f ve 7000f birde kroungles gibi bir adı olan raket bunlar belki size biraz komik gelen raketler ama herhalde kimsede oyuna cok iyi raketlerle kolay kolay baslıyamıyor elimde son 1 yıla yakın zamandır dogum günü hediyem olan hocamın aldıgı carbotec 50 adında bir raket var gercekten onunla oynamak zevkli yanlız bloga döndügümde gercekten raketle mücadele ediyorum ve masaüstünde oynamaya kalktıgımda kısa toplarla nasıl desem beklemedigim şeyler olabiliyor ve tabi benim birazcık yıpratmamın katkısıylada raket ilk günkü haline oranla şimdi okadarda iyi degil.bende raket arayışı içine girdim yanlız hazır raket alma taraftarı degilm bir kombine raketin bana daha uygun olcagını düşünüyorum sitelerde gezdim bakındım ama herhalde herşey paketin üzerinde yazdıgının tıpkısı olamaz o yüzden sizin kullanmıs oldugunuz yada bilgi dahailinde olan lastik ve tahta kombinasyonlarını söyleyerek bana yardımcı olursunuz dedim.Bir umut :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..