Jump to content
Masatenisi.org Forum

Red Spirit Mi Yoksa Joola Impulse Tahta Mı?

Guest erman

Recommended Posts

Üreticilerin verdiği değerlere aldanmayın..Neye göre hoşunuza gitti tahtalar?Rengi mi,şekli mi?Yoksa firmanın ballandıra ballandıra yazdığı ürün açıklaması mı?Bence bilinen bir markanın all+,off- tahtalarından birini alın ve keyfinize bakın..Stiga allround evolution iyidir mesela..Ömür boyu da kullanabileceğiniz bir tahta..Adı sanı pek duyulmamış tahta ve lastiklere para vermektense almışken klasikleşmiş bir tahta alın ve keyfini sürün..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iki tahtanında orta katmanları yumuşakımsı geldi ve kontrollü olduğunu düşündüm.senın dedıgın tahtayada bi bakayım.teşekkür ederim kardeşim yardımcı oluyorsun.ilerledikce cvw carbonumu da kullancak duruma gelirim işallah.atak oynamayı seviyorum çünkü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

benim ilk tahtam joala impulse t ve üzerinde andro upgrade lastik vardı. tahta biraz ağırlık olarak seni biraz zorlayabilir.red sprit arkadaşımın tahtasıydı ve benimde çok hoşuma gitti.bence red sprit al.biraz daha ileride 729 bomb üzerine bir çift lkt rapid sound alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 75 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..