Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yurtdışından Sipariş Verecekler Var Mı?

Saadettin

Recommended Posts

Arkadaşlar ülkemizde olmayan ürünlerden isteyen olursa benimle iletişime geçsin, karşılıklı kargo ödeyerek sipariş verelim. (veya sipariş veren varsa ben ekleme yaptırayım.)

Bazı merak ettiğim ürünleri burada bulmam ileride de mümkün olmayacağı için en iyisi ortak sipariş vermek...

Bu arada ülkemizde satılan malzemeleri ülkemizden alma yana olduğum için bizim sitelerde satılan malzemelerden siparişi vermek için iletişime geçmeyin lütfen..

Sadece ülkemizde veya Avrupa pazarında olan özel ürünler için kişisel mesaj yoluyla ulaşın konuşalım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orada satılan malzemeler burada da mevcut. Ben sadece bizim pazarda veya Avrupa pazarında olmayan birkaç tahtayı almak istediğim için konuyu açtım. Zaten daha önceden de alışveriş yaptığım sitelerden alacağım. Eğer o malzemeleri buradan alma şansım olsa benim için daha kolay olacaktı ama yok.. Zaten istediklerim avrupa satıcılarında da yok. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
Merhaba Arkadaşlar,

Özellikle elektronik urunler haricinde hediyelik esya, kozmetik ya da herhangi bir baska bir urun Turkiye'de farkli sebeplerden dolayi alamiyorsaniz sizlere o urunu Ingiltere'den alip hediye olarak sizlere postaliyoruz.

Sorulariniz ve referanslarimiz icin blogumuzu lutfen inceleyiniz.

ingilteredenistegelsin@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Özellikle elektronik urunler haricinde hediyelik esya, kozmetik ya da herhangi bir baska bir urun Turkiye'de farkli sebeplerden dolayi alamiyorsaniz sizlere o urunu Ingiltere'den alip hediye olarak sizlere postaliyoruz.

Sorulariniz ve referanslarimiz icin blogumuzu lutfen inceleyiniz.

ingilteredenistegelsin@gmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 75 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..