Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi

Guest jm3r

Recommended Posts

Selamlar,

Yaklasik 10 senedir masatenisi oynamama ragmen, ilk defa kendi raketimi toplama cabasina icine girmis bulunuyorum. :) Kendime oyunculukta 10 uzerinden 6 olarak notlandirabilirim. Cok cok daha iyi oyuncularin burada bulunduguna eminim :) Sizlerin tecrubesine cok ihtiyacim var!

Oncelikle haftada 2 gun oynama firsati buldugumu soylemeliyim. Benim icin ALL+ veya OFF- tahta uygun olacaktir sanirim. Butce olarak 150TL civari ayirabilirim. Forumdaki diger konulari okudum fakat lastikler oldukca kafa karistirici :) Sizlerden ricam bana yardimci olmaniz ve nereden temin edebilecegim hakkinda bilgi vermeniz.

Konu kirliligi yaptiysam simdiden affola.

Herkese iyi forumlar,

Mert

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Selamlar,

Yaklasik 10 senedir masatenisi oynamama ragmen, ilk defa kendi raketimi toplama cabasina icine girmis bulunuyorum. :) Kendime oyunculukta 10 uzerinden 6 olarak notlandirabilirim. Cok cok daha iyi oyuncularin burada bulunduguna eminim :) Sizlerin tecrubesine cok ihtiyacim var!

Oncelikle haftada 2 gun oynama firsati buldugumu soylemeliyim. Benim icin ALL+ veya OFF- tahta uygun olacaktir sanirim. Butce olarak 250TL ayirabilirim. Forumdaki diger konulari okudum fakat lastikler oldukca kafa karistirici :) Sizlerden ricam bana yardimci olmaniz ve nereden temin edebilecegim hakkinda bilgi vermeniz.

Konu kirliligi yaptiysam simdiden affola.

Herkese iyi forumlar,

Mert

sitemizde orhan altay hocamız var ekipman bilgisi konusunda epey bilgilidir ona sorarsanız yardımcı olur size kendiside ekipman satım işiyle uğraşıyor zaten...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta olarak;

Donic Blue Enforce

Donic Burn ALL+

Butterfly Timo Boll+

Butterfly Grubba Carbon

Butterfly Andrzej Grubba

Butterfly Primorac

Stiga Allround Evolution

Yogun arastirmalarim sonucunda bu raketler arasinda kaldim. Baska arkadaslarin da tavsiyelerini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 150 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..