Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Secme Yardımı

Guest kill4time

Recommended Posts

Masa Tenisi Hakkında: Yakın oynuyorum forehandım hızlı back handım hafif onun dısında düz lastik oynuyorum ve topun elımde ne cok tıtreme yaratmasını nede sungerin kalın olup topun ucup gitmesini onun dısında spinlerim iyi sayılmaz ama oyun olarak kontrol ustune oyunu seviyorum cevremde simdiye kadar yenildiğimi hatırlamıyorum bu insanı iyi yapcak diye birsey yok ama yetenekli olduğuma inanıyorum bi masa tenisi malzemeler, satıs sitesinde kendime uygun sayılcak bi raket buldum özelliklerini sayıyorum ve bu raket yukarda yazdıklarıma uyarmı uymazsa hangi lastik önerirsiniz lütfen yardımcı olunuz

Raket:MIX 7 COMBO RAKET

Efsane Samsanov'un kullandığı Alpha tahtası ve yeni nesil en çok tutulan lastiklerden omega2 ve Boost TC.

Hızlı bir kombinasyon!

Ozellikle forehandden kuvvetli atak yapan ve backhandde ise yumuşak topspin yapan sporcular için ideal.

STIGA - Boost TC

Sınıf Off

Hız 163

Kontrol 86

Spin 116

Elastikiyet Soft

Renk Seçenekleri Siyah

Kalınlık MAX

XIOM - Omega 2 European Version

Sınıf Off+

Hız 11

Kontrol 10

Spin 14

Elastikiyet Soft

Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah

Kalınlık 2.0 mm, MAX

TIBHAR - Samsonov ALPHA

Sınıf Off

Sap Seçenekleri Anatomic, Flared

Hız 80

Kontrol 78

Elastikiyet Medium

Ağırlık 80Gr.

Katman 5

sizce bu raket benim özelliklerime uyaarmı eğer uyarsa hangi tarafı backhand hanıgısını forehand yapmam gerekir (bu raket hakkında forehand backhand farklı yorumlar yapılmıs) eğer uymazsa daha uygun olarak ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa Tenisi Hakkında: Yakın oynuyorum forehandım hızlı back handım hafif onun dısında düz lastik oynuyorum ve topun elımde ne cok tıtreme yaratmasını nede sungerin kalın olup topun ucup gitmesini onun dısında spinlerim iyi sayılmaz ama oyun olarak kontrol ustune oyunu seviyorum cevremde simdiye kadar yenildiğimi hatırlamıyorum bu insanı iyi yapcak diye birsey yok ama yetenekli olduğuma inanıyorum bi masa tenisi malzemeler, satıs sitesinde kendime uygun sayılcak bi raket buldum özelliklerini sayıyorum ve bu raket yukarda yazdıklarıma uyarmı uymazsa hangi lastik önerirsiniz lütfen yardımcı olunuz

Raket:MIX 7 COMBO RAKET

Efsane Samsanov'un kullandığı Alpha tahtası ve yeni nesil en çok tutulan lastiklerden omega2 ve Boost TC.

Hızlı bir kombinasyon!

Ozellikle forehandden kuvvetli atak yapan ve backhandde ise yumuşak topspin yapan sporcular için ideal.

STIGA - Boost TC

Sınıf Off

Hız 163

Kontrol 86

Spin 116

Elastikiyet Soft

Renk Seçenekleri Siyah

Kalınlık MAX

XIOM - Omega 2 European Version

Sınıf Off+

Hız 11

Kontrol 10

Spin 14

Elastikiyet Soft

Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah

Kalınlık 2.0 mm, MAX

TIBHAR - Samsonov ALPHA

Sınıf Off

Sap Seçenekleri Anatomic, Flared

Hız 80

Kontrol 78

Elastikiyet Medium

Ağırlık 80Gr.

Katman 5

sizce bu raket benim özelliklerime uyaarmı eğer uyarsa hangi tarafı backhand hanıgısını forehand yapmam gerekir (bu raket hakkında forehand backhand farklı yorumlar yapılmıs) eğer uymazsa daha uygun olarak ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler

eklemeyi unutdum bide yakından oyun tarzıyla oynuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 98 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..