Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ve Lastik Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Guest feyzo76

Recommended Posts

İlk kez pro raket kullanıcam. Bu yüzden çok fazla bir bilgim yok. Hernekadar forumlardan ve diğer sitelerden tahtalar ve lastikler hakkında bilgi edinmeye çalıştıysam dahi, bunun masraflı bir iş olması sebebiyle yanlış yapmak yerine önce gerçekten bu işi bilen sizlere danışmak istedim. Muhtemelen seviyemi ve oyun stilimi sorucaksınız. Siz sormadan söyliyim hemen :D Liseden beri yaklaşık 10 yıldır oynuyorum fakat profosyonel değilim. Bazı zaman hergün 2-3 saat oynarken arada hiç oynamadığım yıllarında geçmişliği var. Sıfır değilim ve rakete sizin kadar olmamakla beraber amatör olarak kendi çapımda az çok hakimim. Oyun stili olarak daha çok spinli vuruşları kullanıyorum. Kesme de yapabildiğim birşey ama oyun tarzıma uymadığını düşünerek oyun içinde pek kullanmıyorum. Bu bilgilerle beraber birde fiyat aralığının önemli olduğunu ve sizler tarafından haklı olarak nekadar para ayırabilirsin soruları geliceğinden şimdilik maksimum 200 lira bütçe ayırabileceğimi belirmet isterim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..