Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Lütfen Cilt Için

Guest borakale

Recommended Posts

sadettin abi ben bu silver g3 g2fx butterfly lastikleri var.Ben eski solüsyonda sirver fx vardı.2.1 mm kalınlığında süper atıyodu.Ama sonra su bazlı solüsyonda butterfly tenergy seri patlama yatı.Benimde g3 g2 hakkında bir bilgim yok sizin bir bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Savunma oyuncusuysan süper atan lastiklerle işi olmaz Sefa? Alsın kendine shop yapabileceği bir çift lastik yeterli. Hangi firmanında olduğu önemli değil. Yavaş atan lastiklerle merak etme çok çok iyide hücum yapılır. Yani lastiklerin süper atmasına gerek yok.. Kolunu iyi kullan yeter..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında problemde orada sadettin abi kolumu çok iyi kullanamıyorum.Bence bende bir problem var herkes beni bilek güreşinde yeniyor.Bu bilgisiyar çok hantallaştırıyor beni.Ben kolumu iyi kullanmaya çalışıyorum ama sannırım çok başarılı olamıyorum .Fh istediğim gibi vuruyorum a arkadaşım gibi bende vuruyorum ama bachandime çok iyi diyorum ama kesiğim iyi açmalarım iyi spim şut da yapabiliyyorum ama spin ve şutların çok devamlılığı yok 1 spin atıyorum 2 atıyorum biraz yoruluyorum.Yeterince hızlı vuramıyorum hızlı vurmak için topa daha iyi pozisyon alıyorum kolumu daha geriden getirmeye çalışıyorum ama çok da etkili olmuyor.Amam ben defans oyuncusuyum diyebilirim uzaktan kesmesemde yakın oyunlarda hiç bıkmadan kesik yapabilirim.O yüzden tavsiyenizi değerlendireceğim.Aklımda çin lastikleri var bir tarafıma çin lastiği almayı düşünüyorum iyi spin çekmek için nedersin ? öneriniz nedir ? tahta oarlakta butterfly primorac off- stiga alround evelotion yasaka extra gibi tahtaları düşünüyorum bunlar tam beni ifade ediyorlar.

Sadettin abi çok uzun oldu biliyorum ama birşey sormak istiyorum.benim fh zayıf şutlarım iyi olsada bu spin olayı için birazdaha antreman yapmam lazım ama antreamdnalarda çalışarak düzeltmeye başladım.Şimdi benim bh daha iyi ben çin lastiği bildiniz gibi çok çekiyor.Ben bh alıp daha iyimi çekmem lazım yoksa çekemediğim fh almam lazım .Yoksa bh çin lastiği fh geliştirmem için kontrollü bir lastiikmi almam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Çok uzun oldu farkındayım saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bilek güreşinin tekniğini öğrenmen gerek. Eğer bilek güreşinde yenince masa tenisini iyi oynayacağını düşünüyorsan parmak üstünde ve yumruk şeklinde hergün 50şer şınav çek, iyi gelir..

Masa teniinde zayıf tarayın varsa öncelikle kontrollü lastiklerle devam etmen çok daha iyi olacaktır. Yavaş atan her lastiği veya oyununa uyumlu bir lastiğin ince süngerlisini deneyebilirsin. Birde en önemlisi doğru teknikle oynayıp oynamadığını bilmek. ÇEvrende bu işi bilen biri veya antrenör varsa ondan da yardım alabilirsin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:fildir: Sadettin abi bende aynen öyle yapacağım tavsiyelerin için sağol .Ama beni herkes bilek güreşinde yenior derken bileğimin çok kuvvetsiz olduğunu kastedmiştim bunu için ne yapa bilirim.2.5 voit doublem var onunla çalışırsam faydası olurmu
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..