Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Tavsiyesi

Guest Safa66

Recommended Posts

Sayın abilerim hocalarım bu uzun maraton içinde bende kendime bir yer bulmaya çalışıyorum ve bunun çalışıyorum.Artık belli birzamandan sonra kendimi geliştiremediğimi fark ettim önce lastiklerimi değiştirdim.(2.el stiga carbo )Arkadaşlarım bile değişime inana amdı lastikelrim wakaba'idive 3.5 yıllıktı artık hiçbirşey yapamıyordum.Butterfly 7000 flared vardı.Lastiklerini söküp stiga carbo lastiklerini yapıştırdım.O kötü lastikelrden carbo geçince böyle mersedese binmiş gibi oldum.Artık tahtamıda değiştirmek istiyorum.Ben atak hem hucum yapıyorum ama ağırlıklı olarak bachandım ile oynamyı seviyorum bachabd şut kesi spin açma çok hoşuma gidiyor ama forhandıme gelincede spin şu blok yapabiliyorum.Bachandimdede blok çok güzel yapıyorum(sadettin abinin lafı çok güzel).O yüzden bende iyi bir tahta alayım onun üstüne seneye felan yeni lastik alırım diye düşünüyorum.Tahta için parada biriktirdim maliyeti 80-90-100 tl civarında olan bir tahta almak istiyorum.Tahta özelliği olarakta all+(sanki çok yavaş vururmuşum gibime geliyor) off -(aklımdaki tarz bana çok uyuyoyor) yada off(bunu hala düşünmekteyim) düşünüyorum.Ama şunu söylemek istiyorum carbon tahta almayı şu aşamada hiç düşünmüyorum ama belki ilerde olabilir.Aklımdaki birkaç tahta var onalrı söyliyeyim ma lin extra ofansive butterfly primorac off-(nedense beni çok cezbediyor kullanan arkadaşlar varsa yorum yazarlarsa çok sevinirim) stiga alround evolatıon olabilir gibime geliyor.Sonra samsonov alpha var forumda okuduğum peter korbel iyi bir tahta gibime geldi.Ben bunları düşünüyorum sizde kendi görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunların hespi hemen hemen aynıdırmı demek istiyorsunuz.Ben biraz fiyatlarınada baktım primorac butterflyın olduğu için pahalı .Aslında ben extra ofansice düşünmüyorumda extra daha cazip gelioyr banada.Ama sanırım paraya kıyıp primora off- alacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..