Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Ömrü

Guest bulut

Recommended Posts

İyi günler

Ben yaklaşık 2 senedir masa tenisi oynuyorum ve artık combo ya geçme vaktim geldiğine inanıyorum. Bütçem kısıtlı olduğu için lastikleri andro upgrade olarak seçtim. Fiyatları gerçekten makul. Ama aklıma takılan bir soru var. Ben haftada 1 gün 2 saat antreman yapıyorum. Sizce bu lastiklerin ömrü ne kadar olur. Yani spin özelliklerini kaybetmeden ne kadar dayanabilirler.

Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her lastiğin dayanma süresi farklıdır..O yüzden bu soruya andro upgrade lastiği uzunca süre kullanmış birisi daha net bir cevap verebilir..Mesela arkadaşınız da siz de aynı lastiği alın,haftada aynı günler eşit sürelerde oynayın birinizin lastiği diğerine göre biraz daha eski olacaktır..Lastiği saklama koşulları,ortamdaki nem,ter,toz,darbe vs vs gibi dış etkenler de lastiğin ömrünü etkileyen faktörler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende andro upgrade lasikler var. fazla kullanamıyorum 1 yıldır aynı raketle oynuyorum.İlk günkü gibi değil artık toplar filede kalmaya başladı en yakın zamanda değiştireceğim.Bu arada tavsiye ettiğiniz makul fiyatlı lastikler varmı:) teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 114 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..