Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eğitim Videoları

cagan

Recommended Posts

Youtube yahut benzeri birçok sitede masa tenisi antrenörlerinin eğitim videoları oluyor..Neden bizim forumumuzdaki antrenörlerin de bu tarz eğitim videoları olmasın?İsim vererek kimseyi böyle bir yükün altına sokmak istemem(aslında herkesin aklına belli isimler geliyordur :gulumse: ) ama eğer yapılabilirse ortaya çok güzel bir çalışma çıkar..Her ne kadar youtube'da yahut forumda onlarca teorik bilgi ve eğitici video bulunsa da bizlerin dilinden anlayan insanların bilgi ve deneyimlerini uygulamalı olarak sunabilecekleri 2-3'er dakikalık videolar çekilebilir..Bu videolarda temel teknikler sözlü ve uygulamalı olarak püf noktalarıyla anlatılırsa bu işe gönül veren amatörler için çok faydalı olur..Aklıma gelmişken paylaşmak istedim bu düşüncemi..Diğer üyeler ne düşünür merak ediyorum açıkçası..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çoğumuzun bildiği gibi sabahattin hocanın bir videosu var.Ama malesef çok ayrıntılı değil.Sanırım problem yer,ekipman,hoca sponsor,kaliteli kamera ve bu bideoları düzenleyecek ve slow motion yapabilecek biri lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aferin Safa arada bir doğru ve güzel şeyler yazıyorsun :gulumse: Sabahattin hocanın videosundan haberdarım ben de fakat gerçekten yetersiz..Öyle çok büyük işlere gerek yok aslında..Salon,ekipman ve kamera işin basit kısmı..Kes birleştir işini de yapacak arkadaşlarım var..Öyle saatlik videolar düşünmedim zaten,kısa 2-3 dakika olur ama biraz daha püf nokta kapsar..Yeterki bu işi üstlenebilecek birisi çıksın :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..