Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs Hurricane Hao

Guest burak agut

Recommended Posts

Merhabalar , yeni bir raket almayı düşünüyorum. Bu alacağım raketide alıp uzun süre değiştirmeden oynamayı düşünüyorum. ( En azından tahtayı ) Masatenisi.com dan alacağım raketi. Hurricane hao tahtayı indirime girmiş fiyatı şuan 150 lira forumdan araştırdım ama pek açıklayıcı bilgiler bulamadım. Masatenisi.com da ekipman hakkında yapılan yorumlar çok güzel iyi bir tahta olduğunu söylüyorlar. Birde size danışmak istedim bu tahtayı alıp hiç değiştirmeden uzun süre oynamayı düşünüyorum. Hızı konusunda o kadar hızlı değil diyorlar ( Belirtilene göre Off+++ ) yazıyr ama gayet kontrollü bir tahta olduğunu söylüyorlar. Benim bunu daha iyi anlamam için ma lin carbon / timo boll spark bu iki tahtadan birisiyle hız-kontrol karşılaştırması yapabilir misiniz acaba ? Tahtaya 150 lira vereceğim üstüne vega elite + hexer powersponge almayı düşünüyorum. Tahtanın üzerine iki yumuşak lastik alıp kontrollü ve iyi top spin üretebilen bir kombinasyon olmasını düşünüyorum. Okuduğum yorumlara göre 150 liraya değer bi tahta siz ne düşünüyorsunuz bu konuda acaba ? Bu tahta yerine yine 100-150 liralık daha iyi bir tahta alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak bırak artık bu kolpaları..Bin tane ekipman değiştirdin..Hepsinde bu son değiştirmeyeceğim bir daha dedin..İnsanlara soruyorsun ediyorsun ama sonunda yine bildiğini okuyosun..Bırak ekipman olayını nasıl daha iyi oynarsın onu düşün..Bu kafayla gidersen senden hiç birşey olmaz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak bırak artık bu kolpaları..Bin tane ekipman değiştirdin..Hepsinde bu son değiştirmeyeceğim bir daha dedin..İnsanlara soruyorsun ediyorsun ama sonunda yine bildiğini okuyosun..Bırak ekipman olayını nasıl daha iyi oynarsın onu düşün..Bu kafayla gidersen senden hiç birşey olmaz..

Hay yaşa Çağan abi. Ne güzel söyledin. Ama şöyle bi durum var ki, bizim bu Burak raket değiştire değiştire bi baktıki elindeki raket çok kötü. Lastikler küçücük tahta kocaman. Resmi turnuvalarda oynayamıyor o raketle. Burak'ın bu sefer gerçekten bi raket alması lazım. Bu söylediklerini bende çok söylüyorum ona ama gerçekten raket lazım. Çünkü turnuvalara falan katılamıyor elindeki raketle.

Bu arada Emre hocam artık imzasındaki kombinasyon raketle oynamıyor. Foruma bayadır girmediği için değiştirememiş olmalı imzasını.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 121 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..