Jump to content
Masatenisi.org Forum

Uygun Tahta/lastik Kombinasyonu

Antik0r #

Recommended Posts

Raket kombinasyonu için bütçeme ve oynayışıma uygun lastik/tahtalara göz attım. Uygun olanlar :

AVALOX P700

TIBHAR Samsonov ALPHA

TIBHAR Sigma Sensitec

XIOM Vega Elite

STIGA Boost TS

Benim kafamdaki kombinasyon Avalox P700 + 1 Çift Stiga Boost TS. Sizce nasıl , kullanan var mı veya bu ürünler arasından daha uygun bir kombinasyon yapabilir miyim ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raket kombinasyonu için bütçeme ve oynayışıma uygun lastik/tahtalara göz attım. Uygun olanlar :

AVALOX P700

TIBHAR Samsonov ALPHA

TIBHAR Sigma Sensitec

XIOM Vega Elite

STIGA Boost TS

Benim kafamdaki kombinasyon Avalox P700 + 1 Çift Stiga Boost TS. Sizce nasıl , kullanan var mı veya bu ürünler arasından daha uygun bir kombinasyon yapabilir miyim ?

Tahta olaraka avalox p500 ü tercih etmen daha akılcı olur. P700 den daha kontrollü olur. Lastik olarak 2.0mm vega euro yada vega elite spin ve kesme ihtiyacını fazlasıyla karşılar. İlk defa kombi raket alan biri, hızlı ve spinli arayışına düşerse genellikle yanılıp raketini satmak durumunda kalır. Kontrollü demek spinsiz ve yavaş demek değil. Bunu iyi ayırt etmek gerekiyor. Kontrollü raketle vuruşları daha güvenli yapıp, istediğiniz noktaya top gönderme olasılığınızı arttırırsınız. Spine gelince, gayet spinli toplar gönderebilirsiniz. Yeterki doğru şekilde vuruş yapmış olun. Bunu yapamıyorsanız lastik kendi başına spin işini halledemez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 98 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..