Jump to content
Masatenisi.org Forum

24 Nisan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Spor Salonu Turnuvası

Recommended Posts

İstanbul Üniversitesi' nde masa tenisinin gelişimine katkıda bulunmuş olan, 29 Mart 2011 tarihinde vefat eden Prof.Dr.Erkan GÖKAŞAN anısına 24 Nisan 2011 tarihinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Spor Salonu' nda masa tenisi turnuvası yapıldı.

Çok güzel bir turnuvaydı, hem salon ve masalar çok iyiydi hem de döner ve su ikramiyesi.

Umarım bir sonraki turnuva için yine böyle üzücü bir olayın yaşanması beklenmez. Her ay bir kere yapılmalı.

Dikkatimi çeken yine gençlerin az oluşu (ücretsiz turnuva olmasına rağmen). UPS'den ve bizim Haldun'dan gelen gençler dışında İstanbul Üniversite'sinden bile sadece 3-5 öğrenci katıldı. Gerisi bildiğimiz abi ve amcalar.....

Sonuç : http://www.istanbul.edu.tr/iusbk/index.php?option=com_content&view=article&id=862:profdrerkan-goekaan-masa-tens-turnuvasi&catid=61:masa-tenisi&Itemid=109

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1- Haberim olsa katılır mıydım? Evet katılırdım.

2- Siz turnuva yapılacağı bilgisini nereden /kimden aldınız?

3- Bu bilgiye sahip üyeler... Neden forumla paylaşmaya gerek duymadılar acaba?

a) Duyursam bile katılımın artmayacağını düşündüm.

B) Nasılsa birileri duyurur dedim.

c) Son anda öğrendim yazacak vaktim olmadı.

d) Foruma girmeye fırsat bulamadım.

e) Paylaşım için forumu kullanmıyorum.

f) Bana ne. Ben nasıl öğrendim? Sen de öğrenseydin.

4- Turnuvaya katılan oyuncuları ve dereceye girenleri tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Facebook'da TT-rating grubuna bir İ.Ü. öğrenci (öyle tahmin ediyorum) mesaj yazmış, o şekilde öğrendim.

TT-rating.com'da duyurdum, buraya yazacak fırsatı o anda bulamadım, daha sonra da unutmuşum. Bizim arkadaşların hiçbiri foruma üye olmadığı veya bakmadığı için mecburen ilk önce TT'ye yazıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Facebook'da TT-rating grubuna bir İ.Ü. öğrenci (öyle tahmin ediyorum) mesaj yazmış, o şekilde öğrendim.

TT-rating.com'da duyurdum, buraya yazacak fırsatı o anda bulamadım, daha sonra da unutmuşum. Bizim arkadaşların hiçbiri foruma üye olmadığı veya bakmadığı için mecburen ilk önce TT'ye yazıyorum.

Güçlü bir rakibi yenmişsiniz, tebrik ederim Hakan Bey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey,

Sizi çok tebrik ediyorum. Türkiye 9. sunu yenmişsiniz.. Gerçekten büyük başarı:alkis:

Teşekkür ederim Mehmet bey.

Cengiz beye herhalde ters geliyorum, aramızdaki maçları genelde ben almışımdır.

Belki bana karşı çok ciddi oynamıyor da olabilir, gerçi bu son maç çok önemliydi.

Benden sonraki maçını 3-0 değil de 3-1 kazanmış olsa Cengiz bey grupta 3. olup çıkamıyordu.

Bu arada ilk sette gerçekten çok şanslıydım, 3-4 top köşe-file sayısıydı...

"Ters oyunum+ilk setteki şans topları" herhalde Cengiz beyi oyundan düşürdü, toparlayamadı sonrasında.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Mehmet bey.

Cengiz beye herhalde ters geliyorum, aramızdaki maçları genelde ben almışımdır.

Belki bana karşı çok ciddi oynamıyor da olabilir, gerçi bu son maç çok önemliydi.

Benden sonraki maçını 3-0 değil de 3-1 kazanmış olsa Cengiz bey grupta 3. olup çıkamıyordu.

Bu arada ilk sette gerçekten çok şanslıydım, 3-4 top köşe-file sayısıydı...

"Ters oyunum+ilk setteki şans topları" herhalde Cengiz beyi oyundan düşürdü, toparlayamadı sonrasında.

Selamlar

Ciddi oynamama gibi bir durum söz konusu olamazda, dediğiniz gibi oyun olarak ters geliyorsunuz herhalde. Şans sayıları bu oyunda oluyor, buda oyunun cilvesi yapacak bir şey yok.

Görüşmek üzere,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Cengiz abiye karşı aldığın galibiyetten ötürü tebrik ederim Hakan abi..Cengiz abiden turnuvalarda maç almak gerçekten zor..Hele hele de 3-0 gibi bir skorla galip gelmek daha zor..Sen kime elendin acaba Hakan abi çok merak ettim? Grupta averajla 3. olan sen misin yoksa ileriki turlarda mı elendin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Cengiz abiye karşı aldığın galibiyetten ötürü tebrik ederim Hakan abi..Cengiz abiden turnuvalarda maç almak gerçekten zor..Hele hele de 3-0 gibi bir skorla galip gelmek daha zor..Sen kime elendin acaba Hakan abi çok merak ettim? Grupta averajla 3. olan sen misin yoksa ileriki turlarda mı elendin?

Sağol Çağan.

İlk 6'lı gruplarda oynadık (toplam 8 grup), orada Adem arkadaşa (TUNCEL) yenilerek 2. oldum. İlk 2lerden 4 adet 4lü grup oluşturuldu.

Cengiz ile 4lü gruptaydım. Averaj ile 1. oldum, Cengiz 2. oldu ve çeyrek finalde Yusuf NAMER'i çok rahat eledi.

Çeyrek finalde Tuncay abi ile eşleştim, fakat henüz ilk sayılarda elime bir kramp girdi ve geçmedi.

Ara verdik maça ama işe yaramadı. Maçı bıraktım.

3-4 gündür hastaydım, 1 haftadır antrenmansız; o yüzden aşırı yorgunluk vardı maçlarımda (Cengiz maçı hariç).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 132 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..