Jump to content
Masatenisi.org Forum

Newgy Robo-Pong 540 Bilgi?

ateşdener

Recommended Posts

robo pong 540 almak istiyorum. fakat türkiyede satıcısı olan bir firma'nın var olup olmadığı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

eğer yok ise yurtdışından hangi sitelerden bulabilceğim ve alabilceğim hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. şimdiden ilgilendiğiniz için teşşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar baya bi araştırma yaptıktan sonra fark ettiğim şudurki

en uygun robo pong 540 ebay de mevcut. 99 dolar ürün 128 dolar ise kargo üzreti olmasına rağmen toplamda 227 dolar yani 390 lira gibi bi fayata gelmekte.

türkiyedeki satış fiyatının 817 tl olması vergi fln tmm ama acaip uçuk bi rakam gibi geldi bana. TT buddy ürünü de amerikada 99 dolar 125 dolar arası fiyatlada ve türkiyede 450 tl gibi bi fiyata satılmakta bu ürününde 450-550 gibi bi aralıkta olmasın sanırım makul olandır.

aynı zamanda eğerki almanyadan sipariş verme imkanı olanlar içinde şunu söyliyebilirm türkiyede 1.600 tl olan robo pong 1050 modeli almanyada ortalama 400-450 euro arasında değişim göstermekte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 141 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..