Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rosewood Nct 7

Recommended Posts

Tenergy pek öyle hisli bir lastik sayılmaz. İmzanızdaki lastikler zaten tahtanızın hissini hızını ortaya çıkaracak cinsten ama siz satılığa koymuşsunuz. Çift taraf Tenergy ile zaten ağır olan tahtanız savaş baltası olur. Tenergy FX olsa nispeten keyifli bir raket olacak. Seviyeniz, tecrübeniz nedir? İmzanızdaki kombo ile oynayan lig oyuncuları var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ofansif lastiklerin hepsi o tahtayla gider, siz şu an kullandığınız lastiklerik nesini sevmediniz ve o lastiklere göre nasıl bir lastik arıyorsunuz onu sorarsanız sağlıklı bir yanıt alabilirsiniz. Yok tenergy almaya karar verdim onay istiyorum diyorsanız bizden size tam destek hep destek! :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy pek öyle hisli bir lastik sayılmaz. İmzanızdaki lastikler zaten tahtanızın hissini hızını ortaya çıkaracak cinsten ama siz satılığa koymuşsunuz. Çift taraf Tenergy ile zaten ağır olan tahtanız savaş baltası olur. Tenergy FX olsa nispeten keyifli bir raket olacak. Seviyeniz, tecrübeniz nedir? İmzanızdaki kombo ile oynayan lig oyuncuları var.

izmir büyükşehir belediyesinde oynuyorum. lastikler hoşuma gitmedi tenergy daha etkili ve üst düzey bi lastik olarak geliyo ama agırlığıda düşündüryo şu anda 1.9 64 ve 1.9 05 almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ofansif lastiklerin hepsi o tahtayla gider, siz şu an kullandığınız lastiklerik nesini sevmediniz ve o lastiklere göre nasıl bir lastik arıyorsunuz onu sorarsanız sağlıklı bir yanıt alabilirsiniz. Yok tenergy almaya karar verdim onay istiyorum diyorsanız bizden size tam destek hep destek! :)

calibra ses war görüntü yok :D magnada hissiz :D aradığıum lastik tenergy destegğinizden dolayı teşekkürler :D :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anlamak zor oldu artık herkes sanki bu elbise üzerime nasıl oldu gibi sorular sormaya başladı.kardeşim ikide bir aradağım lastik tenergy diyorsun madem görüşlerin değişmeyecek bu konuyu ne diye açıyorsun?madem oyununa uygun birşeyler aramıyorsun neden tenergy tenergy diye tutturup ta tenergy alıp kullanmıyorsun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mert ayrıca bende hislerime daha fazla dayanamayıp yeni bir raket yaptım (imzama yazdım) daha bir kere oynadığım için kendime göre not veremem henüz ama forendine Haifu shark 3 diye bir lastik aldım siteden onurzaim diye bir arkadaşımızdan sanki tenercy 64 ayarında gibi geldi hem fiyat uygun hemde daha hafif daha önceden yorumlarıda var bir incele istersen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mert ayrıca bende hislerime daha fazla dayanamayıp yeni bir raket yaptım (imzama yazdım) daha bir kere oynadığım için kendime göre not veremem henüz ama forendine Haifu shark 3 diye bir lastik aldım siteden onurzaim diye bir arkadaşımızdan sanki tenercy 64 ayarında gibi geldi hem fiyat uygun hemde daha hafif daha önceden yorumlarıda var bir incele istersen.

murat abicim o lastigi bilmiyorum atatürk stadında görmüştüm elinde bi denemem lazım lastigi. ama eger işallah sen alışırsın lastigide tenergy boşa çıkar :D)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anlamak zor oldu artık herkes sanki bu elbise üzerime nasıl oldu gibi sorular sormaya başladı.kardeşim ikide bir aradağım lastik tenergy diyorsun madem görüşlerin değişmeyecek bu konuyu ne diye açıyorsun?madem oyununa uygun birşeyler aramıyorsun neden tenergy tenergy diye tutturup ta tenergy alıp kullanmıyorsun?

sadece bi fikir alamak istedim forumun amacıda bu zaten. her türlü fikirede açığım zaten tenergy yerini tutacak bi lastik önerisi olursa onuda denerim .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..