Jump to content
Masatenisi.org Forum

Def Combo Yardım

Itachi

Recommended Posts

geçmişte kısa bir dönem masa tenisi ile ilgilenmiştim ve şimdi tekrar başlamaya karar verdim.Az cok oynayabiliyorum masa tenisini ve hazır raket almak yerine beni idare edebilecek orta karar bir raket istiyorum ve yardıma ihtiyacım var.

Öncelikle ben genellikle masaya uzak oynayan bir oyuncuyum ve hücum yapmak yerine savunma yapmayı tercih ederim . Daha dogrusu bana spinleri iyi çıkartabilecek ve topu iyi kesebilecegim bir raket gerekiyor.Oyun stilim daha cok karşı tarafın hata yapmasına yönelik. Raket ve tahtalardan pek anlamadığım için yardım gerekli savunma özelligi iyi spinleri rahat karşılayabileceğim kesme iyi atabilen orta ücretli bir kombo gerekli . İsim verirseniz tek tek bende araştırabilirim bunları . Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta: TIBHAR CO-S3

lastikler

1.öneri: 2 adet 1.5 mm. BUTTERFLY Tackiness Chop 2

2.öneri: forhend RITC 729 JapanJudo 2.0 mm . bekhend, 1.5 mm BUTTERFLY Tackiness Chop 2

3.öneri forhend 1.5 mm BUTTERFLY Tackiness Chop 2 bekhend TIBHAR Learn Spin 1,5 mm ya da TIBHAR Norm 1.8 mm

eğer uzun pütürlü kombo sözkonusu olursa da üstteki önerilerin bekhend yüzlerine 1.o mm DHS Cloud and Fog 2 ya da 1.0 mm. RITC 837 .

masatenisi.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..