Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Bir Kombinasyon Olmuş Lastiği Değiştirmeli Miyim?

semanka

Recommended Posts

tahta:Dr.Neubauer bulldog

lastik:Friendship rapid power

Bu benim açıklamalardan yaptığım bir combo. Henüz almadım böyle nasıl olur onu merak ettim.

Malzeme satan firmalarında ki açıklamaları okuduysanız...O açıklamalar fabrikaların (markaların) kendi açıklamaları.(satıcı bir üyenin kendi yorumundan alıntıdır)

''tahta:Dr.Neubauer bulldog'' demişsiniz. Bu tahta bizler için fazla özel..bırakın bu tahtayı yorumluyanı tahtayı kullananı bile zor bulusunuz.

Tek öğrenme şansınız kendiniz alıp vede kullanıp, siz bizlere yorumluyacaksınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

madem bu tahta fazla kullanılmıyo bunun sebebi nedir???

Kullanılmıyor olması kötü anlamında değil. Sadece marka olarak TR de yaygın olmadığı ve denemek için alıp birde uyum sağlamazsa ikinciel satımı zor olabilir düşüncesindendir diye düşünüyorum.

Ürünler pahalı onu al uymadı, bunu sat (satama) bayağı bir bütçe ister anlamında düşünün.

Bilinen bir gerçekte şu, bizler toplumca marka giyinmeyi severiz, diyeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dr. neabauer genelikle defans oynayanlar için tahta yapıyor. Bu yüzden pek rastlayamasın. Bende gladiator tahtası var. Özellikle uzun pütürlerle çok etkili bir tahta ama yeni başlayanlara all veya all+ lastiklerle çok kontrollü vede şut yüzedesi çok başarılı bir kombinasyon olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..