Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeryüzündeki Cennet (Masatenisciler Için)

enerji05

Recommended Posts

Hakan bey masatenisi sevdalısıyım ama maalesef zengin değilim,şayet zengin olsaydım muhtemelen yaptırırdım buna benzer bir tesis,salon,dernek vb. birşey.

Ve forum üyelerine de tabiiki bedava olurdu kullanımı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan bey,

ben zaten genel olarak yazmıştım.

Düşünsenize koskoca İstanbul'da sizin benim gibi düşünen masa tenisi sevdalısı, artı parası olan zengin birileri yok mu?

Veya var da bencillikten sadece kendilerini düşünüp bavullar dolusu lastik ve tahta ile ortalarda mı dolaşıyorlar?

Şu İstanbul'da Avrupa yakasında 500 , Anadolu yakasında 500 gönüllü çıksa , her ay 30 TL gönlünden koparsa; eder 15.000 TL her yaka için.

Bu paraya böyle güzel bir salon açılıp işletilemez mi? [illaki belediyenin, kuruluşların da katkısı olur bu durumda (+reklam gelirleri vs...) ve bu para eminim 20.000 TL'yi geçer]. Ben şahsen bu parayı her ay vermeye razı olurdum, yeterki ayda 1-2 kere böyle bir salonda oynayayım.

Not: rakamlar öylesine aklıma geldi. Sakın birisi hemen ince hesap yapıp itiraz tarzı bi şeyler yazmasın lütfen...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Not: rakamlar öylesine aklıma geldi. Sakın birisi hemen ince hesap yapıp itiraz tarzı bi şeyler yazmasın lütfen...

o kadar paraya olur mu yahu :aptal2:

Bende Ankara için benzer şeyler düşünüyorum, masa tenisine hizmet; Vatana Millete hizmet, sağlıklı nesil demek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 132 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..