Jump to content
Masatenisi.org Forum

Buterfly Raket

dubdibudi

Recommended Posts

Merhaba öncelikle yazdıkların raket değil birer lastiktir,ilk kombinasyon raketin olacaksa sakın alma derim,alırsan her vuruşun dışarı gider tekniğin oturmadığı için tüm hareketlerin yarım kalır,tavsiyem butterfly primorac off- ya da stiga allround evolution tahta üstüne iki adet 2.0mm kalınlığında xiom vega elite al.şuraya da bir göz at istersenhttp://www.masatenis...uygun-tahtalar/

eyw saolun cevabın bu kadar çabuk geleceğini beklemiyordum açıkçası :salak:

hakkaten ben bu tenergy raket sanıyodum iyi oldu öğrendiğim kombinasyonlarla ilgili açıkçası pek bi bilgim yok hazır raket almayı düşünüyorum bildiğim kadarıyla teniste raketler fix olduğu için bundada öyledir diye düşünüyodum ama değilmiş neyse :sorry:

Hazır raket olarak ne önerebilirsiniz 150-200 lira bütçem var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En kötü kombo en iyi hazır raketten daha hızlı daha spinlidir. Madem 150-200 lira bütçen var Sıfır veya site üzerinden 2.el kombo alabilirsin. Bu nasıldır şu iyimidir atarmı tutarmı demeden, al bir tane çok hızlı ve pahalı olmayan 6 ay hiç değişmeden oyna keyfine bak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En kötü kombo en iyi hazır raketten daha hızlı daha spinlidir. Madem 150-200 lira bütçen var Sıfır veya site üzerinden 2.el kombo alabilirsin. Bu nasıldır şu iyimidir atarmı tutarmı demeden, al bir tane çok hızlı ve pahalı olmayan 6 ay hiç değişmeden oyna keyfine bak.

abi ben kombo mombo pek anlamıyorum adam gibi bi hazır raketi yok mudur bu buterflyın timo bol raketleri fln yokmu hazır annamadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Atakan sana çok güzel bir kombo bulmuş. Al güzel güzel yıllarca oyna vurup kırmassan tabi. Türkiyedeki en güvenilir sitelerden biridir işlerinin erbabıdırlar, Makinedan çıkmış gibi kesip, yapıştırıp sana göndeririler. Sıkıntı yapmana gerek yok :thup:

Pro ekipman dünyasına hoşgeldin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Atakan sana çok güzel bir kombo bulmuş. Al güzel güzel yıllarca oyna vurup kırmassan tabi. Türkiyedeki en güvenilir sitelerden biridir işlerinin erbabıdırlar, Makinedan çıkmış gibi kesip, yapıştırıp sana göndeririler. Sıkıntı yapmana gerek yok :thup:

Pro ekipman dünyasına hoşgeldin...

ehehe teşekkürler saolun :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 112 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..