Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Tsubasa cinsiyetini bilmediğimden saç rengin hakkında yorum yapamayacağım.

Ufuk kardeşim, vega europ dan daha iyi spinli olsun istiyorum. bide turnuvada bazı arkadaşlarda gördüm raketlerinden çat çat diye ses geliyo bende hem böyle ses çıkaran hemde bol spinli bir lastik istiyorum.
Araştırdım stiga calibralar bir sitede 65 liraya düşmüş bu lastik nasıl istediklerimi karşılarmı ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Calibra isteklerini karşılamaz. Vega asia kullan daha spinlidir

Ufuk kardeşim, vega europ dan daha iyi spinli olsun istiyorum. bide turnuvada bazı arkadaşlarda gördüm raketlerinden çat çat diye ses geliyo bende hem böyle ses çıkaran hemde bol spinli bir lastik istiyorum.
Araştırdım stiga calibralar bir sitede 65 liraya düşmüş bu lastik nasıl istediklerimi karşılarmı ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stiga lastikleri tavsiye etmiyorum boost serisini denedikten sonra kabus gibi lastikler.

çat çat diye ses geliyor dediklerin çin lastikleri ben çok rahatsız olurum o sesten kullanması da zor yavaş çok spinli ucuz dayanıklı ilginç şeyler çin lastikleri.

bu sesi getiren yinhe lastikler var dhs lastikler var bunlara bakabilirsin ama bilgine vega europe la uzaktan yakından alakası yok bunların.

spin olarak örneğin h3 te top havada falso çiziyor dünyayı dönecekmiş gibi geliyor bhden top açmak daha kolay bir arkadaşım o lastikle haşat etmişti beni :)

vega europe dan daha yavaş ve kontrolsüz olacak olacak çin lastiği.

vega europe da en spinli avrupa lastiklerinden aklında bulunsun.
evolation lastikleri de çok övülüyor dünyanın en iyi lastiği olacağından bahsediliyor bekleyebilirsin onları da. ben de merak ettim ilk fırsatta alacağım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastiklerine yavaş ve ucuz diyerek haksızlık yapmayalım. Milli takım seviyesi lastikler 65$ dan başlıyor zıplak olmamalarıda yavaş olduğu anlamına gelmesin.

stiga lastikleri tavsiye etmiyorum boost serisini denedikten sonra kabus gibi lastikler.

çat çat diye ses geliyor dediklerin çin lastikleri ben çok rahatsız olurum o sesten kullanması da zor yavaş çok spinli ucuz dayanıklı ilginç şeyler çin lastikleri.

bu sesi getiren yinhe lastikler var dhs lastikler var bunlara bakabilirsin ama bilgine vega europe la uzaktan yakından alakası yok bunların.

spin olarak örneğin h3 te top havada falso çiziyor dünyayı dönecekmiş gibi geliyor bhden top açmak daha kolay bir arkadaşım o lastikle haşat etmişti beni :)

vega europe dan daha yavaş ve kontrolsüz olacak olacak çin lastiği.

vega europe da en spinli avrupa lastiklerinden aklında bulunsun.
evolation lastikleri de çok övülüyor dünyanın en iyi lastiği olacağından bahsediliyor bekleyebilirsin onları da. ben de merak ettim ilk fırsatta alacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastiklerine yavaş ve ucuz diyerek haksızlık yapmayalım. Milli takım seviyesi lastikler 65$ dan başlıyor zıplak olmamalarıda yavaş olduğu anlamına gelmesin.

dhs'nin pahalı çin lastikleri olduğunu biliyorum ben genel bir değerlendirme yaptım

sadece avrupa lastiklerinin çin lastiklerine göre daha dinamik olduğunu vurguladım, çin lastikleri kötüdür demedim yanlış anlaşılmasın. tarzım değil benim ama kullanabilene büyük bir silah bana göre de çin lastiği.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..