Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumda Test Gereksinimi

swan

Recommended Posts

yeni başlayanlar için orta seviye oyuncular için bir test hazırlansa içinde sorular olsa mesela spin atabiliyor musunuz masadan uzak oynayabiliyor musunuz vs vb bunlara da cevap şıklar olsa ve test sonucu ekipman önerilse ve bu teste şöyle bir uyarı konsa "standart bir testtir lütfen antrenörünüze veya hocanıza danışınız"

hem yeni başlayanlar eğlenir hem öğrenir

aynştayn gibi adamım yahu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni başlayanlar için orta seviye oyuncular için bir test hazırlansa içinde sorular olsa mesela spin atabiliyor musunuz masadan uzak oynayabiliyor musunuz vs vb bunlara da cevap şıklar olsa ve test sonucu ekipman önerilse ve bu teste şöyle bir uyarı konsa "standart bir testtir lütfen antrenörünüze veya hocanıza danışınız"

hem yeni başlayanlar eğlenir hem öğrenir

aynştayn gibi adamım yahu

bir tane aceleden hazırladım

1. spin atabiliyor musnuz?

cevap:evet hem de iki kanattan(yani 2 wing spinner/looper).özellikle rakip masanın bir o köşesinden bir diğerine topları yollarken yanlış ayakkabılar sayesinde bol bol spin atıyorum,sağa sola kayıyorum.

2. masadan uzak oynabiliyor musunuz?

cevap:kısmen.rakip uzun toplar attığında geriye hamle yapıp topu karşılayamıyorum ama topları toplarken masanın devamlı olarak 10 metre dışına gidiyorum.

3.kontra spin yapabiliyor musunuz?

cevap:raketi sallıyorum ileri doğru ama etrafıma bakınca görüyorum ki bana yine topu geri getirme görevi düşmüş

4.kendinize iyi bir blokçu diyebilir misiniz?

cevap:raket topla temas ediyor ama topun gittiği yer rastgele osman.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..