Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hoş Bir Sürpriz

Guest Simurg

Recommended Posts

Merhaba,

Biliyorsunuzdur belki, Stiga web sitesinde zaman zaman anketler ve çekilişler oluyor ve katılanlardan talihli olanlara tahta veya lastik hediye ediyorlar. Stiga'nın son yaptığı çekilişin hediyesi İsveç Milli Takımının imzalı tişörtü idi ve kazanan 2 kişiden biri oldum :dans: Hoş bir süpriz oldu, hiç beklemiyordum doğrusu çünkü daha önceki bütün çekiliş ve anketlere katılmıştım ancak hiçbirşey çıkmamıştı. Şimdi heyecanla tişörtün gelmesini bekliyorum. Acaba Waldner, "sevgili Barış'a birbirinden etkili spinler dilerim" gibi bir mesaj da yazar mı :salak:

Benim için hoş olan bu sürpizi sizlerle de paylaşayım istedim...

Barış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Biliyorsunuzdur belki, Stiga web sitesinde zaman zaman anketler ve çekilişler oluyor ve katılanlardan talihli olanlara tahta veya lastik hediye ediyorlar. Stiga'nın son yaptığı çekilişin hediyesi İsveç Milli Takımının imzalı tişörtü idi ve kazanan 2 kişiden biri oldum :dans: Hoş bir süpriz oldu, hiç beklemiyordum doğrusu çünkü daha önceki bütün çekiliş ve anketlere katılmıştım ancak hiçbirşey çıkmamıştı. Şimdi heyecanla tişörtün gelmesini bekliyorum. Acaba Waldner, "sevgili Barış'a birbirinden etkili spinler dilerim" gibi bir mesaj da yazar mı :salak:

Benim için hoş olan bu sürpizi sizlerle de paylaşayım istedim...

Barış

Barış seni tebrik etmek istiyorum.Şahsen senin adına çok sevindim.Ve ayrıca da senin yerinde olmak isterdim.Demekki oluyormuş diyor ve gerekli çalışmalara hemen bende başlıyorum :) .Tekrar tebrikler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. tişört gelince bir resmini çeker foruma koyarım. Stiga'nın sitesinde imzalı tişört diyor ama daha önce yazdığım gibi "barışa biribirinden etkili spinler dilerim" diye imzalamamış olursa waldner geri gönderirim tişörtü :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 111 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..