Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Q Serisi

Recommended Posts

Herkese selamlar alc üstüne çift taraf t05 kullanan bir oyuncuyum performanstan yana bir sıkıntım yok lakin bildiğiniz üzere fiyatlar epey yüksek forumda ve başka sayfalarda yoğun araştırmalar yapıyorum ve bu lastiklere alternatif hatta onun kadar iyi lastikler olduğu fikirlerini gördüm mesela 05 için vega Pro 64 için 1Q öneriyorlar Nihat Bey'den de 5Q PU(power upgrade) versiyonunun çok iyi olduğu dönütünü aldım tenergy yerine sizce 5q 1q 5q pu veya evo serisinden topspin fastspin çift kanattan counterspin loop larda atak ağırlılklı spine önem veren oyun için hangi seçenekler uygundur t05 ve 64 le kıyaslarsak ve sizce tenergy lerden spin olarak iyiler mi iddia edildiği gibi görüşlerinizi ve yönlendirmelerinizi okumak beni cok sevindirir şimdiden herkese teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tibhar q serisi ile forumda bazı yazılar var yararlanabilirsiniz.

5q yu denedim tenergy 05fx'i andırıyor ancak biraz daha yavaş ve atış açısı daha düşük. pütürleri minnacık kısa ve çok sık. 64 ile pek alakası yok

pek fazla kullanmadığım için yorum yazmamayı tercih ettim. çift kanattan loop oynuyorsanız backhande farklı bir lastik düşünün derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tibhar q serisi ile forumda bazı yazılar var yararlanabilirsiniz.

5q yu denedim tenergy 05fx'i andırıyor ancak biraz daha yavaş ve atış açısı daha düşük. pütürleri minnacık kısa ve çok sık. 64 ile pek alakası yok

pek fazla kullanmadığım için yorum yazmamayı tercih ettim. çift kanattan loop oynuyorsanız backhande farklı bir lastik düşünün derim.

hocam öncelikle ilginiz için teşekkürler neredeyse forumdaki her konuda bulunan tüm yazıları okudum bilgi sahibiyim ekipmalara merakım epey yoğun eğer yorumlayabilecek arkadaşlar yönlendirirseniz sevgili swan minnetkar kalırım yorumlarınızı esirgemeyiniz teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de tenergy 05fx kullanıyorum. Henüz tenergy gibi topu ısıran su bazlı Avrupa lastik görmedim .

Evo serisi, 5q, bluefire, rasant vs.. Hepsi güzel ama tenergy gibi değil.

En yakının donic acuda s1 turbo idi. Ama t05fx değil t05'in bile biraz daha serti. Yine de hiç değilse topu ısırıyor. Hele booster ile iyice coşuyor. T05fx'in alternatifi ise henüz yok bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de tenergy 05fx kullanıyorum. Henüz tenergy gibi topu ısıran su bazlı Avrupa lastik görmedim .

En yakının donic acuda s1 turbo idi. Ama t05fx değil t05'in bile biraz daha serti. Yine de hiç değilse topu ısırıyor. Hele booster ile iyice coşuyor. T05fx'in alternatifi ise henüz yok bence.

evo serisi topu ısırmıyormu fiyatı çok yüksekte

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tsubasa cok teşekkürler tahta olarak takdir edersiniz alc kağıt üzerinde kontrollü avalox p500 ve p700 e göre hız ne kadar fark ediyor acaba masaya yakın top ve fast spin ağırlıklı oynuyorum fh ve bhde de tekniğim iyi denilebilir carbon dan sonra ağaca dönüş yapmak istediğimizi düşünürsek orta mesafede bizi götürür mü p500

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir sorum daha olacaktı t64 alternatifi sunabilmemiz mümkün müdür acaba tecrübelerinize dayanarak

?

tsubasa cok teşekkürler tahta olarak takdir edersiniz alc kağıt üzerinde kontrollü avalox p500 ve p700 e göre hız ne kadar fark ediyor acaba masaya yakın top ve fast spin ağırlıklı oynuyorum fh ve bhde de tekniğim iyi denilebilir carbon dan sonra ağaca dönüş yapmak istediğimizi düşünürsek orta mesafede bizi götürür mü p500

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

P500 timo alc'ye göre bayağı yavaş bayağı titreşimli, dwell time bayağı uzun ve çok daha kontrollü.

p700 biraz daha yakın ama o bile alc'den biraz daha yavaş ve en önemli fark alc müthiş rijit bir tahtadır. P700 veya p500 pek değildir. Titreşimli hisli tahtalardır. Bambaşka dünyaların tahtalarıdır.

Özellikle fastspinde p serisi bayağı esner ve kontrol sağlar ama bazıları bu esnemeleri sevmez.

T64 en yakın lastikler bence bluefire m1-m2(m2 biraz yumuşağı) xiom sigma pro II, omega v Asia gibi lastikler. Ama tam olarak çok benzeyenini bulamazsın zira tenergy gibi üst lastiği top ısıran ve elastik olan bir seçenek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

P500 timo alc'ye göre bayağı yavaş bayağı titreşimli, dwell time bayağı uzun ve çok daha kontrollü.

p700 biraz daha yakın ama o bile alc'den biraz daha yavaş ve en önemli fark alc müthiş rijit bir tahtadır. P700 veya p500 pek değildir. Titreşimli hisli tahtalardır. Bambaşka dünyaların tahtalarıdır.

Özellikle fastspinde p serisi bayağı esner ve kontrol sağlar ama bazıları bu esnemeleri sevmez.

T64 en yakın lastikler bence bluefire m1-m2(m2 biraz yumuşağı) xiom sigma pro II, omega v Asia gibi lastikler. Ama tam olarak çok benzeyenini bulamazsın zira tenergy gibi üst lastiği top ısıran ve elastik olan bir seçenek yok.

hocam cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum ayrıca sizin h.a.s.s.s yazınızı okuduğumu ve yaratmaya calıstığınız farkındalığında bilincinde olduğumu belirtmek isterim iyi günler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..