Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dünya çapında Oyuncuların Ekipman Resimleri

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Yorumlar için teşekkürler..Benim dikkatimi çeken şey genellikle lastik kenarlarının tahtanın dışına taşması oldu. Yapıştırırken ben de 2-3 mm dışarı taşırıyorum artık :)

lastiği kestikten sonra, kullandıgımız kimyasallar lastikte genleşmeye sebep olabilir. (bkz. tuning)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlar için teşekkürler..Benim dikkatimi çeken şey genellikle lastik kenarlarının tahtanın dışına taşması oldu. Yapıştırırken ben de 2-3 mm dışarı taşırıyorum artık :)

Bir kaç sök taktak yaptıktan sonra lastiklerin genleşip kenarlardan taşması benim çok hoşuma gidiyor :D: Neden hoşuma gidiyor: Lastiklerin kenarındaki dökülmelerİ ve yırtılmaları bu sayede makasla düzeltmiş oluyorum. :D: Hele elinde Samsanov Alpha Tahta varsa küçülen lastiklerde hiç ziyan olmuyor :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Bir kaç sök taktak yaptıktan sonra lastiklerin genleşip kenarlardan taşması benim çok hoşuma gidiyor :D: Neden hoşuma gidiyor: Lastiklerin kenarındaki dökülmelerİ ve yırtılmaları bu sayede makasla düzeltmiş oluyorum. :D: Hele elinde Samsanov Alpha Tahta varsa küçülen lastiklerde hiç ziyan olmuyor :D:

Ben de ilk kesme işlemi sırasında sadece tahtaya çok az yapışkan sürüp lastiğin tutunmasını sağlıyorum, sonra çok düzgün kesiyorum. Böylece henüz yapışkan sürülmemiş ama kesilmiş lastiklerim oluyor. İşte bu lastiklere yapışkanı sürdüğünüz zaman kenarlardan daima hafif taşan lastikleri elde etmiş olursunuz. Hiç rulo ya da gerdirme gibi şeyler kullanmıyorum. Yapışkan sürülünce lastik zaten otomatikman gerilmiş oluyor..:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Paylaşımın için teşekkürler Tanju Abi..

Kreanga'nın Primorac Karbon tahta üstüne kendi adını yazan saptan taktırması ve onu kullanması iyi bir fikir. Bende artık tahta üretmek yerine, sadece adıma özel sap yaptırıp piyasaya süreceğim. Mesela bende benim Stiga Clipper'ımdaki sapta yazan 'Ulf "Tickan" Carlsson' ismini yerine 'Saadettin "Taklit" Salman' yaptırsam nasıl olur diye düşünmeye başladım. Zaten biz Türkler taklitten iyi anlarız... Belki genimizde var.. :lol:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Paylaşımın için teşekkürler Tanju Abi..

Kreanga'nın Primorac Karbon tahta üstüne kendi adını yazan saptan taktırması ve onu kullanması iyi bir fikir. Bende artık tahta üretmek yerine, sadece adıma özel sap yaptırıp piyasaya süreceğim. Mesela bende benim Stiga Clipper'ımdaki sapta yazan 'Ulf "Tickan" Carlsson' ismini yerine 'Saadettin "Takit" Salman' yaptırsam nasıl olur diye düşünmeye başladım. Zaten biz Türkler taklitten iyi anlarız... Belki genimizde var.. :lol:

:))) İyi fikir..Ben de kendi adıma bi sap yaptırıp takayım bari. Cansever Carbon.. Kısaca CC.. Taklitten bahsetmişken benim lastikleri dışarı taşırma fikrim elimde kalan bir sürü küçük lastik nedeniyle oluştu. Her yapıştırma esnasında biraz kestim ve elimde eciş bücüş lastikler kaldı. 4 çift küçük Bryce var mesela, kullanamıyorum acıyorum onlara. O yüzden artık mümkün olduğu kadar dışarı taşırıyorum ki, küçülse de işe yarasın diye. Taklit sayılmaz bu, Saadettin Abi :)))

Bu arada bir gün Bandırma'ya Mehmet Yılık ile birlikte gelin de ağırlıyalım sizi usta :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Wang Liqin'in "hking saplı stiga off classic cr tahtası"
Hurricane King sap değilde Stiga Offensive CR tahtaya normal DHS Wang Liqin sap takılmış o kadar...

Benim bildiğim üst seviye birçok oyuncu eğer masa tenisi malzemesi satan markalardan birisi kendisine sponsor olursa ve onların ekipmanını kullanmıyorsa bu yöntemi uyguluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...
Guest limpbizkitewrim
Merak edenler için aşağıda bir link koydum. Meşhur masatenisi prolarının ekipman fotoğrafları var. Ben ilgiyle izliyorum. Böylece kimin ne kullandığını fotoğrafları ile görmüş oluyorum. Belki sizin de ilginizi çeker. Yorum yapmak serbest.... :gulumse:

http://www.fotop.net/rxng/mytt

elıne saglık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 134 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..