Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beşiktaş-taksim

Guest Lukianos

Recommended Posts

herkese merhabalar,

beşiktaş'ta oturuyorum. Birkaç sene öncesine kadar iyi masa tenisi oynardım. Beşiktaş-taksim civarında oynayacak yer ve arkadaş arıyorum. Mail adresim: m.arikan@gmail.com

selamlar,

Murat ARIKAN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Kadir TURNALI

Selam arkadaşlar ben de fulya da oturuyorum. Masa tenisi oynamak için ta göztepe'ye gidiyorum. Ne olur yakınlarda kaliteli bi yer bulduysanız bana da haber verirmisiniz.

Tel: 0 532 343 85 64 Mail: kturnali@kanald.com.tr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Selamlar Besiktas'ta Sahin Cafe var. Çarsidaki kartal heykelinin arkasina bakan sokakta. Ben ve arkadaslarim oraya gidip devamli masa tenisi oynuyoruz. Herhangi bir sampiyonlugumuz yok ama sampiyonluk aday adayi diyebiliriz kendimize:D: Aksamlari ve özelliklede persembe aksamlari devamli oradayiz. Oynamak isteyen arkadaslar olursa bulusup müsait bir zamanda oynayabiliriz. Tel no 0542 485 90 87

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 5 years later...

Was liest du in der Schule? itü ? wenn ja ,rufen mich... Guten Tag...

Emre sen iyice Türkçe'ye çevirmişin Almanca'yı :gulumse: ''lesen'' kitap,dergi,gazete okumak anlamındaki okumak..Üniversite için de Schule denmez,Universitat denir :lol: Zaten ben Fabian ile mail yoluyla irtibata geçtim..Üzerinde Çin lastikleri olan bir rakedi varmış..İtü'de okuyormuş kendisi..Artık size emanet..Sen sizin antrenman grubuna dahil et Fabian'ı ben de bir ara uğramaya çalışırım sizin oraya..Ben ona mail yoluyla bilgilerini veriyorum,seninle irtibata geçsin ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre sen iyice Türkçe'ye çevirmişin Almanca'yı :gulumse: ''lesen'' kitap,dergi,gazete okumak anlamındaki okumak..Üniversite için de Schule denmez,Universitat denir :lol: Zaten ben Fabian ile mail yoluyla irtibata geçtim..Üzerinde Çin lastikleri olan bir rakedi varmış..İtü'de okuyormuş kendisi..Artık size emanet..Sen sizin antrenman grubuna dahil et Fabian'ı ben de bir ara uğramaya çalışırım sizin oraya..Ben ona mail yoluyla bilgilerini veriyorum,seninle irtibata geçsin ;):

tmm çagan sagolasın yaw lisedeki temel almanca ile bu kadar oluyor :D: ben okul anlamında schule dedim de de neyse çok karıştırmayalım, turkçe ve ingilizce şimdilik bana yetiyor :gulumse: forumdaki yazısı ingilizce olsa daha iyi yardımcı olurdum ama zaten kendiside biliyormuş ingilizce problem hallodu yani, email atmış bana ben de geri cevap yazacagım birazdan, sende soylersin salı perşembe 6.30 da kampusteki ayazaspor salonuna gelsin bi görelim onu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Bense masa tenisi oynamak istiyorum, bana yardım edecek birileri var mı acaba??? Avrupa yakası şişli taksim m.köy levent z.kuyu vb yakın yerlerde oynayabilirim. Yaşım 26 , herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 150 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..