Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nittaku 3* Premium Top

Recommended Posts

peki biz yani bu toptan isteyenler toplu olarak 144 lü bir paket alsak ve masraflarıyla birlikte bize kaça mal olduğunu hesaplayıp tek bi top fiyatını çıkartıktan sonra herkes bu fiyata göre kaç top almak istediğini söylese nasıl olur? :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Stiga'nın o toplarını ben de gördüm ama nasıldır hiç bir fikrim yok. Nittaku'nun premium olmayanları bence o paraya değmez.

Aslında alıp denemek lazım. İsterseniz az bir adet alıp deneyelim. Beğenirsek daha çok alırız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İngiltere liginde Stiga Optimum top kullanmak üzere 2 yıllık sponsorluk anlaşması yapmışlar. 20 federasyon da bunları resmi top olarak seçmiş. Toplar tek tek test ediliyormuş ve en kaliteli selüloz kullanılıyormuş.

Haberi okumak için : http://www.tabletennis.se/e-NEWS/2004/no8/...and_Optimum.htm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada aralıkta ablamlar gelecek amerikadan bi kaç tane siparis edebilirim size de yollarım bi deneriz hep beraber :)  ha bi de 10-14 dolarak sriver fx muadili avrupa tipi lastikler satiliyor friendship marka sungerleri lastikleri hepsi yeni ve cok daha kaliteli fiyatları da cok uygun onlardan alip denemek istiyorum talep olursa 100 tane getirip turkiyede satarim insanlar hem ucuz hem kaliteli lastik gorsunler burda en ucuz kaliteli lastik 22euro!

Ya Tsu dur, zaten zor zaptediyoruz burda kendimizi. Sen de kalkmış yok optimum top, yok ucuza kaliteli lastik diyorsun. Gel de şimdi kendini tut bakalım. :gulumse:

Deneme amaçlı olarak toplardan (3 adet olabilir) ve 1 tane de lastikten alabilirim, haberin olsun. Lastik 1 çeşit, yanlış anlamadım dimi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lastik cok cesit :)
Vur dedikçe sen öldürüyorsun valla Tsu. Lastik tek çeşit, bir tane alır rahatlarım diyordum, meğersem lastikler de tek çeşit değilmiş.

729 cream var mesela o tackiness d kadar top tutuyo yani yapiskan olmasa bile cok grippy ve sungeri orta sert sriver gibi...

hatta fx el diye bi lastik var cok yumusak 35derece yani sriver fxden yumusak yuzeyi de yine tackiness d gibi... zaten lastik de tackiness d ile sriver fx arasi bisey.

Valla Byrce'dan sonra tensioned olayından gözüm korktu Tsu. Son zamanlarda forehand'ime orta hızlı, top tutuşu yüksek (illa tackiness ayarında diil ama...) ve yumuşak süngerli bir lastik arıyorum. Biliyorsan Joola Samba'yı denemeyi düşünüyordum mesela. Fx El'in süngeri Samba'nın süngerinden bile yumuşakmış. Forehand için düşünebilirim anlattığın kadarıyla. Backhand için ise orta sert süngerli, yine olabildiğince top tutuşu yüksek ve hızı forehand'de kullanacağım lastikten biraz daha hızlı bir lastik düşünüyorum. Gene Joola'nın (yeni lastiklerinden) Mambo H'yı denemeyi düşünüyordum. 729 cream'de bu tercihime uyuyor gibi. Benim sipariş ikiye çıkabilir anlayacağın lastikte, özellikle de rakamlar yazdığın şekilde ise.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada sana bi firsat iki lastik 14+1428dolar ama 35 dolara bir tahta ve bir raket kabı iki lastik veriyolar yani tahta ve raket kabı 7dolara geliyor bi dusun istersen heeheh

Tsu, biz senle karşılıklı yazışmayalım istersen. Geçen günde neredeyse ayakkabı aldırtıyordun bana zaten. :P:

3 top, bi lastikle başladık, ki bunlar bile extra, şimdi bir lastik, bir tahta, bir de raket kabı daha çıktı ortaya.

Şu tahtadan bahsetsene biraz :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsan tahtaya pek ihtiyacım yok ama. Primorac'dan gayet memnunum. Katmanları sırf ağaç olan tahtaların sesini ve hafif titreşimli hissini sevmiyorum Tsu. Söylediğin rakamlar gerçekten cazip ama tahta özelliklerini de öğrenme şans veya imkanım ne karar vermeden önce...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 101 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..