Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Hans Alser Allround Classıc

Guest cemil

Recommended Posts

Arkadaşlar mrb yukarıda yazdığım tahta bi şekilde elime geçti tahta iyi durumda oldukça eski olmasına rağmen ve güzel bir tahta nette bilgi almak için baktığımda türkçe bulamadığım için anlıyamadım.)donıc crısan tıtanıum kullanıyorum ama üzerine lastik takıp bunuda kullanmayı düşünüyorum fazla mal göz çıkarmaz:) yabancı dili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim iki adet joola aır rosnet lastiğim boşta bunları takıcam lastikleri kesmem gerekecek kıyamadım bi bilene sormak lazım.)bu tahta değecek iyi bir tahtamı yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mrb yukarıda yazdığım tahta bi şekilde elime geçti tahta iyi durumda oldukça eski olmasına rağmen ve güzel bir tahta nette bilgi almak için baktığımda türkçe bulamadığım için anlıyamadım.)donıc crısan tıtanıum kullanıyorum ama üzerine lastik takıp bunuda kullanmayı düşünüyorum fazla mal göz çıkarmaz:) yabancı dili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim iki adet joola aır rosnet lastiğim boşta bunları takıcam lastikleri kesmem gerekecek kıyamadım bi bilene sormak lazım.)bu tahta değecek iyi bir tahtamı yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Çok iyi tahta Cemilcim.. Ama ağır ve yavaş bir tahta olduğunuda unutma. Oyununu yavaşlatmak istiyorsan iyi ama ağırlığı sorun olabilir. Ama tabii Crisan Titanium kullandığın için elini ağırlık olarak rahatsız etmeyebilir. Derneğe gittiğin birgün söyle sana bir çift Air Rosnet getireyim onlarla dene.. Beğenirsen senin lastikleri aktarır devam edersin. Çünkü ona taktığında uysun diye kesersen bu seferde diğer tahtana uymaz.. ;):
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey mrb donıc zaten sizden aldığım tahta aır rosnetlerde öyle. ben tıtanıumun üstüne kısa tırtıl lastiği yapıştırınca Nurullah hocadan fırçayı yedim:) ayrıyetten Mustafa (ALTUNOK) hocada fırçayı atınca tabi ikiside haklılar elini düzeltmeden işin kolayına kaçıyorsun diye haklı olarak söylendiler bende sizden aldığım aır rosnetleri boşa çıkarınca en azından işin doğrusunu yapmak için yeni bir raket toplamak istedim yavaşta olsa tahta gerçekten güzel geldi sizde yazınca hiç şüphem kalmadı lastikleri yapıştırıcam siz güzel yazdıktan sonra denemeye dahi gerek yok. Kısa tırtık hoşuma gitti tıtanıumda hızlı bir tahta hoş oldu bu yüzden bozmak istemedim sanırım alışınca gayet güzel oyun çıkarabilicem ama tabi işin doğrusunu yapmak her zaman daha iyi .Allround olması tıtanıumdan sonra yavaşta gelse sanırım aır rosnetlerin hızı bi ölçüde telafi eder gerçekten hızlı ve iyi lastikler (bana satan üstat zaten hızlı olduğunu söylemişti ve haklıydıda hızlı ve harika bu arada tekrar tşkler) Yarın ups de turnuva var umarım gelirsiniz gerçi siz katılmıyorsunuz ama antrenmanda yapsanız oyununuzu seyretmek keyifli .hemde arkadaşlarla ve hocayla hasret giderirsiniz yardımınız için tekrar teşekkürler spor hayatınızda başarılar dilerim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cemil merhaba !

Beni 24 yıl öncesine götürdün :fildir: Hans Alser benim ilk tahtam ve hala saklıyorum.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php...p;hl=hans+alser

Bu arada, Saadettin hocam ağır derken hızının düşüklüğünü mü yoksa gramaj olarak ağırlığını mı vurgulamak istedi anlayamadım ?

Tahta aslında hafif ama..?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada, Saadettin hocam ağır derken hızının düşüklüğünü mü yoksa gramaj olarak ağırlığını mı vurgulamak istedi anlayamadım ?

Tahta aslında hafif ama..?

90 gram civarındaki tahtaların artık ağır sayıldığı için yazdım. 50 gram civarında tahtalar çıktı, mertlik bozuldu. :gulumse:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ali Fuat Bey mrb sizi gençlik yıllarınıza götürebildiysem ne mutlu bana.) malesef ben o zamanlar yanlızca eğlence olarak görüyordum masa tenisini bırakın kendime raket almayı mahalledeki bir dernek binası gibi bir yerde oynuyorduk inanın raketin üzerindeki lastik gitmiş çalıştıran kişi üzerine marley yapıştırmıştı:) ama o zaman daha keyifliydi sanki gençlik güzeldi:)15 sene aradan sonra oynamaya başlayınca spor olarak görmeye başladım masa tenisini ve kaybettiğim zamana acıdım şimdide antrenman yapmak hem zor geliyor hemde hafta arası vakit olmuyor iş güçten bi cumartesileri o günde vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum nurullah hoca bıraksa orada yatıcam masanın üzerinde:) bu arada hala gençsiniz hayat kırkından sonra başlarmış( bende kırka doğru gidiyorum kendimede teselli veriyorum:)) ) masa tenisini saadettin bey gibi sizin gibi nurullah hoca gibi gerçekten kaliteli ve güzel insanlarla tanışmaya sebep olduğu için daha çok seviyorum her ikinizede teşekkürler ve başarılar dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Perşembe akşamı oradaydım ve arkadaşlarla bayağı oynadık. Eğer fırsat ayırırsam geleceğim ama haftasonları birkaç aktiviteye daha katıldığım için şu anda bile sadece inşallah diyorum.

yine bekleriz abi salona. çok eğlendik o gün cidden :D: hem rövanş maçı yaparız :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..