Jump to content
Masatenisi.org Forum

Korbel Magichand

Guest Ömer Faruk Yılmaz

Recommended Posts

Arkadaşlar Korbel Magichand hakkında ne düşünüyorsunuz?? Bu tahtayı çok merak ediyorum!

Bu tahtadan hala bulabilmek mümkün mü? Bi ara butterfly bu tahtayı çıkarıyordu. Hatta şekli şemali bile değişikti. Şimdi butterfly ın resmi sitesinde de ben göremedim. Acaba hala var mı bu tahtadan piyasada?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tahtadan hala bulabilmek mümkün mü? Bi ara butterfly bu tahtayı çıkarıyordu. Hatta şekli şemali bile değişikti. Şimdi butterfly ın resmi sitesinde de ben göremedim. Acaba hala var mı bu tahtadan piyasada?

Aslen tutulan sevilen Korbel tahta standart Petr Korbel. Magichand'le ne oynayan ne öven duymadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Magichand Çin üretimiydi sanırım ve genelde Butterfly bir süre sonra Çin üretimi tahtaları yeni sürümlerini sürerek eski sürümlerini üretmiyor. Bu sebeple artık piyasada kalmamış olabilir yada birkaç satıcının elindeki fazla stokları kalmıştır. (Bir satış taktiği olsa gerek... Yeni ürün+meraklı alıcılar misali...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Korbel Magichand hakkında ne düşünüyorsunuz?? Bu tahtayı çok merak ediyorum!
Hayrettin Bey normal Petr Korbel tahta alın. Çünkü bu tahta hem işçilik kalitesiyle hemde oynama kalitesiyle iyi bir tahta. Ama bu tahtanın hem Japon hemde Çin üretimi var. Bu sebeple Japon üretimini almanda fayda var derim. Diğerinin kalitesi biraz daha düşük. Kullanıp beğenenlerde var ama benim eski yazılarımıda aratıp okursan pek Japon malından şaşmamaya çalışıyorum. Çünkü ürettikleri malzemeler için Çinlilere göre daha çok güveniyorum. (Çinlileride çok severim aslına ama taş yerinde ağırdır misali Butterfly ise Japon olacak...)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayrettin Bey normal Petr Korbel tahta alın. Çünkü bu tahta hem işçilik kalitesiyle hemde oynama kalitesiyle iyi bir tahta. Ama bu tahtanın hem Japon hemde Çin üretimi var. Bu sebeple Japon üretimini almanda fayda var derim. Diğerinin kalitesi biraz daha düşük. Kullanıp beğenenlerde var ama benim eski yazılarımıda aratıp okursan pek Japon malından şaşmamaya çalışıyorum. Çünkü ürettikleri malzemeler için Çinlilere göre daha çok güveniyorum. (Çinlileride çok severim aslına ama taş yerinde ağırdır misali Butterfly ise Japon olacak...)

Hocam sende benim gibi düşünüyorsun.Zamanında alıcaktık Japon hatun her işimize yarıyacaktı.Biz bu fırsatı kaçırdık gibi ama senin hala şansın var.Kendine iyi bak.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam sende benim gibi düşünüyorsun.Zamanında alıcaktık Japon hatun her işimize yarıyacaktı.Biz bu fırsatı kaçırdık gibi ama senin hala şansın var.Kendine iyi bak.

ktm

Haklısın ama "Çinlileride çok severim" lafımı atlamayalım. En azından Çin'den birini görücü usülü bile alsam Masa Tenisi Oyuncusu çıkma özelliği çok yüksek. Japon alırız Teknoloji Mühendisi çıkar işimiz yaşa girer sonra... :P::lol::lol:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 112 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..