Jump to content
Masatenisi.org Forum

Viscaria Ve Bryce Fx Kombinasyonu Nasıl Oluyor?

Guest Poqop

Recommended Posts

Ben Bryce FX 2.1mm kullaniyorum (bkz. imza). Sriver FX'i hic sevmedigimden (bence Sriver L cok daha iyi) Bryce Fx, Sriver Fx'e gore cok daha cillop olur kanaatindeyim. Ama Bryce Fx ile Sriver Fx arasinda cok hiz farki var. Ayrica hatirladigim kadariyla Sriver Fx'in daha yumusak olmasi lazim. Viscaria kullanmistim, ama hic Bryce Fx ile degil, haliyle kombinasyon icin yorum yapamam. Karar senin... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam Poqop,

Daha önce Viscaria+Bryce kullanmıştım. (O zaman daha FX olanı çıkmamıştı.) Hızı seviyorsan ve sert bloktan hoşlanıyorsan çon iyi bir ikili olmuşlardı. Ayrıca agresif spine karşı çok duyarlılar. Kolunu fazla yormadan kullanabilirsin. Ama unutma ki, aşırı hızın kontrolüde zor olur. Elinin çok iyi olması lazım. Hata affedecek bir ikili değil. (Bryce FXin hızı Bryce'a göre çok daha düşük ama yine de aynı özellikte sayılır)

Kısacası 90 km'yi geçtiğin için trafik polisinden ceza yemek istemiyorsan elinin kontrolünün iyi olması lazım.

Sevgiler,

Haaa... bu arada... ben Viscaria'nın hızını da beğenmeyip Sardius kullanmaya başladım yıllar evvel. Hızı severim anlayacağın... Polise enselensek bile...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haaa... bu arada... ben Viscaria'nın hızını da beğenmeyip Sardius kullanmaya başladım yıllar evvel. Hızı severim anlayacağın... Polise enselensek bile...

Sadettin hız arıyorsan neden Gergely kullanmıyorsun :thup: .Hem polislere yakalanmazsın.Çünkü yanlarından ne geçtiğini anlamıyorlar bile :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadettin hız arıyorsan neden Gergely kullanmıyorsun :thup: .Hem polislere yakalanmazsın.Çünkü yanlarından ne geçtiğini anlamıyorlar bile :lol: .

Biri hız mı dedi o zaman schlager carbon kullan

ayrıca hızı seviyorsan poqop viscaria nın üzerine bence bryce tak(2.1mm veya 1.9mm iyi olur)(gerçi ben böyle bir raketle oynamadım ama benimkinden daha hızlı olacağından eminim)(hem ben bi daha sriver fx kullanmıyacağım makks, v-stage, bryce veya desto f1 alacağım)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..