Jump to content
Masatenisi.org Forum

Www.masatenisi.org/forum

Guest ktm

Recommended Posts

Hiç düşündünüzmü bu forum nerden çıktı, niye çıktı diye ? Genci ,yaşlısı,büyüğü,küçüğü farklı ağızdan ama hep birlikte bu spor için elimizden geldiği kadar bir şeyler üretmeye kalktık ,doğru veya yanlış ,tartışmaya açık, doğruları bulabilmek için kaygısızca yazdık ,bulduk ,bulamadık devamlı yazdık.Amacımız hiç bir beklentimiz olmadan sadece bilgilerimizi paylaştırmak içindi.Forum bize bu olanağı tanıdı hiç bir beklentisi olmadan. Bizlerin burada yapacağı tek şey foruma destek çıkmak bir bütün olmak satıcısıyla alıcısıyla hep birlikte bunu yapmak.Bizler hiçbir beklentimiz olmadan tartışıyoruz ne istediğimizi biz biliyoruz bu doğrultuda malzeme alımları yapıyoruz satıcı arkadaşlarımız bu foruma daha yakın olurlarsa hem onlar ne satacaklarını düşünmüyecekler nede biz kullanıcılar nereden alacağımızı düşünmüyeceğiz bu işin doğrusu bu gibi ,küçük azınlığın artık bir yerde toplanması kanaatindeyim ,zaten var olan özgür bir forumun altarnetifini düşünmek yerine alıcısıyla satıcısıyla bir bütünleşme olmasını diliyorum.

Tamamen kişisel düşüncemdir, doğrudur, yanlıştır ama bir fikirdir.Lütfen aynı yada karşıt bir fikriniz varsa sizde yazın.

Saygılarımla

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forum sitesinin faydalarını buraya yazmaya gerek duymuyorum, iyi ki var.

Satıcıların foruma yakın olmasına gelince... Bu, iki ağzı keskin bıçak durumuna benziyor. Bir yandan iyi

diğer yandan kötü. Bazı insanların kafasında, acaba ürününü satmak için yanlış yönlendiriyor olabilirmi sorusu daima olacaktır. Nitekim eski sayfaları karıştırırken, bu konuda bir tartışmaya tanık oldum.

Kişisel fikrim ise, bu ürünleri pazarlayanların forumda bulunmasının iyi olacağı yönünde. Zaten hepsi seviyeli insanlar, başkasının malını karalamak, kendi ürünlerini şişirmek gibi davranışlara gireceklerini sanmıyorum. Ne de olsa, masa tenisi ürünlerini satanlar, diğer esnaflardan biraz farklı oluyor. Fark şu, genellikle bu sporla ilgilenen, bu spora gönül vermiş insanlar.

Bir de insanlara faydalı olmaya çalışırken, işin zor bir yönünden bahsetmek istiyorum. Birisi buraya pro raket hazırlamak istediğini ve bu konuda bilgi istediğini yazdığında ona yardımcı olmak hiç kolay değil. Varsayalım, hızlı ve spinli bir raket istediğini, atak oynadığını yazdı. Ama tam olarak kastettiği nedir, oyun düzeyi nedir, buradakilerin bunu anlaması çok zor. Sözgelimi, benim ilk raketim butterfly ın hazır bir raketiydi, ince lastikli ve hafifti. Ben atak oynadığımı zannediyordum, şu anki raketimle oynadıktan sonra eski oyun tarzımın atak olmadığını anladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..