Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackfree Special Soft + Michael Maze... Nasıl Olur Sizce?

Recommended Posts

Yeni bir raket alacağım. Bu kombinasyonu düşünüyorum. Michael Maze OFF orta sertlikte bir tahta. Tackfree Spe.Soft ise bildiğim kadarıyla spinli hızlı ve yumuşak bir lastik. Hızlı, spinli ve aynı zamanda da biraz kontrollü oynamak istiyorum. Ayrıca lastik kalınlığı neyi etkiler ? Neye göre karar vermem gerekir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence fena değil gibi duruyor. Tahta hızlı, lastik ise kontrollü. Sertlik-yumuşaklık uyumu da var. Denemeye değer paran varsa. Maze ve tackifire special (soft değil) ile ayrı ayrı oynamıştım zamanında. Maze ve special uyar mı dersen uyar derim. Ama soft'u bilmiyorum. Yine de mantıksız durmuyor. 1,8-2,0 mm alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

special kullanmadım hiç, ama bence o tahtanın hakkını vermek lazım, ofans oynuyorsan, hızlı ve kontrollü bir tahta için hızlı lastik öneririm, örneğin jo silver, kalınlık olarak da 2.0mm uygun olur, solusyon derdin olmaz, su bazlı kullanırsın hem sağlığına hem de oyununa katkısı olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende maze ile jo silver i tavsiye ederim.Merak etme his ve kontrol olarak tackifire sp softtan daha iyidir.Gerçekten bu silver çok iyi bir lastik.Oynayanlar çok memnun!

Tackifire special ise agir ve yavas bir lastik.Hisside az.Tavsiye etmem.Gerçi ben bu lastikle 1 sene oynadim.Klasmanimda bu lastikle yukselmisti.Ama daha çok backhandimla küt vuruslar ve blok için kullaniyordum.

Special softu ise denedim.ama bana uymadi.Daha çok spinli oynayanlar için ideal.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..