Jump to content
Masatenisi.org Forum

Arkadaşlar Ankarada Dhs 4002 Bulabileceğim Bir Yer Var Mı?

Guest zuhuhaha

Recommended Posts

extremetavsan (ahmet) yanılmıyorsam bu raketi almıştı, bir süre kullandıktan sonra beğenmeyip değiştirdi diye biliyorum, ahmet tecrübeli arkadaşımızdır, bence onun görüşünü dinle, ondan sonra yine de almak istersen altunay spordan (tufan yalçın) temin edebilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kredi kartım yok ve internetten alışveriş olayına pek güvenmiyorum da.

Bu cumartesi öğleden sonra maltepe de plaza kafeye gel, mbekir06 bu raketle oynuyor. Satınalmadan önce raketle biraz oyna,eğer istediğin gibiyse, Altunay da yada ulustaki diğer spor mağazalarında (olimpiyat, futbol&futbol,veli ballı gibi) bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kredi kartım yok ve internetten alışveriş olayına pek güvenmiyorum da.

ben bu raketi kullandm amcam bana bu raketi çinden getirmişti üstüne h2 h3 vardı raket bence hazır raketlerden daha üstün performans sağlıyor spin,kesik rahat ve etkili bi biçimde yapabiliyorsunuz.Tek eksiği biraz ağır olması. Ben şuan primorac carbonla oynuyorm çünkü 4002 benm isteklerimi artık karşılamıyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..