Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Öğrenilere Hazır Raket

Guest mtenisci

Recommended Posts

slm arkadaşlar ben de öğrencilerime liseler arası turnuvalar için bütçe yetersizliğinden dolayı hazır raket alacağım ancak Donic Waldner 600 ve BUTTERFLY MICHAEL MAZE nin fiyatları birbirine çok yakın hangisini tavsiye edersiniz veya 30 ytl civarında başka bildiğiniz fiyatına göre iyi raketler var mı bir öğrencime dhs 4002 aldım ama raket çok ses çıkarıyor ayrıca kontorlünü iyi bulmadım tavsiyelerinizden dolyı şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu raketlerle oynamadım ama donic diğerinin yanında fiyatına göre daha iyi sanki. En azından lastikleri kalın. Butterfly'ın 1.5mm panasia lastiklerinden daha iyi olduklarını tahmin ediyorum. Bir de şu sapların içini zart sistemidir, zurt sistemidir diyerekten oyup durmasalar içim daha rahat edecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tavsiye için teşekkürler raketlerin sapının içinin oyulması benim de hoşuma gitmiyor ayrıca oraya tıkıştırılan parçalarda öğrenciler tarafından çabuçak düşürülmek suretiyle kaybolmakta bir de orayı nasıl kapatırım sorusunun cevabını bulmaya uğraşıyorum. sanırım tavsiyeniz üzere donic markayı deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..