Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süperlig Maçları İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda

Recommended Posts

Maçlara Pazar günü gidemedim ama Cumartesi Zlobodan ile İrfan arasında harika bir maç izledim. İrfan iki sefer yenik duruma düştüğü setlerde maçı 3-2 almasını bildi. Ancak bunun yanında çokta iyi oynayarak maçı kazandı. İnanılmaz hızlı ve konsantre idi. Sanıyorum bu maç çok konuşulur...

Pazar günü ilginç maçlar var mıydı? Fener-BJK, Solvay-BJK maçları ne oldu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlara Pazar günü gidemedim ama Cumartesi Zlobodan ile İrfan arasında harika bir maç izledim. İrfan iki sefer yenik duruma düştüğü setlerde maçı 3-2 almasını bildi. Ancak bunun yanında çokta iyi oynayarak maçı kazandı. İnanılmaz hızlı ve konsantre idi. Sanıyorum bu maç çok konuşulur...

Pazar günü ilginç maçlar var mıydı? Fener-BJK, Solvay-BJK maçları ne oldu?

özellikle o iki maçı izlemek için hem sabah hemde öğleden sonra salondaydım.

bjk-solvay maçı play of açısındanda tansiyonu yüksek bir maçtı. tek kelimeyle bjktaşın genç oyuncuları heyecanlarına yenildiler diyebilirim. 2. sette halil irfan a karşı süper bir başlangıç yaptı tamam dedim işte sizin oyununuz bu diye alkışlarken 8-2 öne geçmişti tekrar durdu irfan tekrar sete ortak oldu ve maçı da aldı. diğer bir maçta da hüseyin saim e öyle bir maç sonunda kaybetti. hasan ın saim i yenmesi halil in ömür ü yenmesi yetmedi çiftliyide halil hüseyin saim irfan çiftlisine kaybettiler. bu çiftliki 2008 türkiye çiftler şampiynuydular.

Kısacası bana göre beşiktaş maçın stresine yenildi. Tabiki irfan ı da tebrik etmek lazım 4 maçtan 3 ünü aldığı için.(biri çift)

daha sonra bjk fener le karşılaştı hiç direnemediler fener çok rahat 4-0 kazandı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 181 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..