Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi

Guest yavuz94

Recommended Posts

herkese selam . Ben bu forumda yeniyim.15 yaşındayım.karabük/safranboluda yaşıyorum.çok iiyim diyemem ama bulunduğum yerin en iyilerindenim.şu an elimde butturfly zoran primac 7000 var. ama ben artık kombinasyon kullanmak istiyorum.Ve sizden yardım istiyorum. oyun sitilimi sorarsanız iyi servis sonra topspin ve yanspinlerle oynamayı seviyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese selam . Ben bu forumda yeniyim.15 yaşındayım.karabük/safranboluda yaşıyorum.çok iiyim diyemem ama bulunduğum yerin en iyilerindenim.şu an elimde butturfly zoran primac 7000 var. ama ben artık kombinasyon kullanmak istiyorum.Ve sizden yardım istiyorum. oyun sitilimi sorarsanız iyi servis sonra topspin ve yanspinlerle oynamayı seviyorum.

729 Bomb üstüne 1 çift 729 FX Super Soft.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

kısacası benim oyun tarzımda oynuyorsun bende eskiden 7000 primorac kullaniodum ama eğer senin oyun tarzına uygun bir kombinasyon istiyorsan 729 bomb tahtası üzerine stiga jms evo 1 yada optimum mp uygula sende göreceksinki harika bir kombinasyon(stiga jms evo 1 lastiği daha ataktır)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kısacası benim oyun tarzımda oynuyorsun bende eskiden 7000 primorac kullaniodum ama eğer senin oyun tarzına uygun bir kombinasyon istiyorsan 729 bomb tahtası üzerine stiga jms evo 1 yada optimum mp uygula sende göreceksinki harika bir kombinasyon(stiga jms evo 1 lastiği daha ataktır)

Her tavsiye konusuna aynı şeyi yazıyorsun :tpdance: Bende alıcam bi tane 729 Bomb artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..