Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs W 1030 Tahta Tibhar Rapid Joola Mambo Lastik

Guest devrim

Recommended Posts

arkadaşlar ben hobi amaçlı oynuyorum, kötü olmamakla beraber çok süper bir oyuncuda değilim, genelde kontrollü oynuyorum arada çakıyorum, servislerim çok hızlı karşıdaki kurtarsa bile genelde yükselterek kurtarıyor servislerimi, bloklarım da fena değil, spin pek yapmıyorum zira bu güne kadar 5 ytl lik raketler haricinde oynamadım, arada kesme yapıyorum, iş yerinde oynuyoruz 25 kişi içerisinde ilk 3 e girecek seviyedeyim, amacım en iyi olmak, bütçemde sınırlı aslında biraz araştırdım aşağıdaki raket bana uyarmı 115 ytl biraz pahalı bana göre

DHS W 1030 Tahta Tibhar Rapid Joola Mambo Lastik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben hobi amaçlı oynuyorum, kötü olmamakla beraber çok süper bir oyuncuda değilim, genelde kontrollü oynuyorum arada çakıyorum, servislerim çok hızlı karşıdaki kurtarsa bile genelde yükselterek kurtarıyor servislerimi, bloklarım da fena değil, spin pek yapmıyorum zira bu güne kadar 5 ytl lik raketler haricinde oynamadım, arada kesme yapıyorum, iş yerinde oynuyoruz 25 kişi içerisinde ilk 3 e girecek seviyedeyim, amacım en iyi olmak, bütçemde sınırlı aslında biraz araştırdım aşağıdaki raket bana uyarmı 115 ytl biraz pahalı bana göre

DHS W 1030 Tahta Tibhar Rapid Joola Mambo Lastik, http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=297

illa bu rakedi almak zorunda değilsiniz..bu kombinasyon fast-spin'in çeşitli oyun tarzlarını göz önüne alarak hazırladığı kombinasyonlardan birisi..siz onlarca,yüzlerce tahta ve lastik arasından size en uygun olacağını düşündüğünüz malzemeyi seçipte rakedinizi yapabilirsiniz..daha ucuzada iş görecek bir raket sahibi olabilirsiniz..bu konuda daha tecrübeli üyelerimiz size çeşitli önerilerde bulunacaktır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. el güvenerek nasıl alınırki, adam satıyorsa zaten ömrü dolmuş değilmidir o raketin, hem ben ne lastik ne tahta konusunda bilgiye sahip değilim, neye göre alıcam, nerden alıcam

Evet 2.el malzeme almak biraz zordur.Tahta alabilirsin vuruğu kırığı görünür.Lastik biraz daha dertlidir ebatları uymaz nekadar kullanıldığı önemlidir.Forumda 2. el ve sıfır malzeme satış kısmına bir bak en azından bir bilgin olsun,ne yapacığına az çok karar verirsin.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya aslında aklımda BUTTERFLY 7000 MASA TENİSİ RAKETİ (85ytl )var, bana uzun ömürlü hobi raketi lazım turnuvalara falan katılmıycam yani, siz olsanız hangisini alırdınız

1. DHS W 1030 Tahta,Tibhar Rapid,Joola Mambo Lastik

2. BUTTERFLY 7000 MASA TENİSİ RAKETİ

ilk tercih ikincisine 10,100 hatta 1000 basar..buna emin olabilirsiniz..kesinlikle hazır raket almayın..hele hele 85 tl verip hiç almayın..madem gözden bu parayı çıkardınız,almışken en iyisini alın..ama bu en iyisi; en hızlısı,en spinlisi demek değil tabi..sizin için en iyisi kontrollü bir raket almak olur..ekipman tavsiyesi isteyenler başlığı altında bir sürü sizinkine benzer konu var..onları okursanız az çok fikir sahibi olursunuz zannediyorum :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya aslında aklımda BUTTERFLY 7000 MASA TENİSİ RAKETİ (85ytl )var, bana uzun ömürlü hobi raketi lazım turnuvalara falan katılmıycam yani, siz olsanız hangisini alırdınız

1. DHS W 1030 Tahta,Tibhar Rapid,Joola Mambo Lastik

2. BUTTERFLY 7000 MASA TENİSİ RAKETİ

Ben sizin yerinize olsamdan çok, sizin kendi istediğinizi almanız daha akılcı olur çünkü siz kullanacaksınız. Özellikle tahta, severek alıncak bir ekipman denemeniz gerek, hangi sapın elinize oturacağı önemli, sadece hız değerleri çok yüksek olmayan kontürollü tahtalara bakın derim ALL ALL+ OFF- gibi.Önce istediğiniz tahtayı bulun lastik konusunda forum sayfalarımızdan mutlaka bir bilgi bulacaksınız yada üye arkadaşlarımızdan bu bilgileri alacaksınız.

İşin özü önce tahta diyeyim lastikler nasılsa oluşur.Şansınız bol olsun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..