Jump to content
Masatenisi.org Forum

Attack Raketi Hakkında Yardım

Guest bloodybeast

Recommended Posts

Öncelikle merhaba. Ben amatör olarak masatenisi oynuyorum. Kendimi attack konusunda geliştirmek istiyorum.

Kontrollü attack yapmak için düşündüğüm ekipmanlar:

Andro Blax All+ tahta

Tibhar Rapid Soft

Tibhar Grass OFF

Tırtık seçmemin sebebi oyunlarda sadece attack değil yeri geldiğinde defans da yapmak istememdir.

Sizce bu ekipmanlar All+ veya Off- oyun tarzı için uygun mudur ?

Değilse ne gibi ekipmanlar önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Öncelikle merhaba. Ben amatör olarak masatenisi oynuyorum. Kendimi attack konusunda geliştirmek istiyorum.

Kontrollü attack yapmak için düşündüğüm ekipmanlar:

Andro Blax All+ tahta

Tibhar Rapid Soft

Tibhar Grass OFF

Tırtık seçmemin sebebi oyunlarda sadece attack değil yeri geldiğinde defans da yapmak istememdir.

Sizce bu ekipmanlar All+ veya Off- oyun tarzı için uygun mudur ?

Değilse ne gibi ekipmanlar önerirsiniz?

Sadece tahta için birşey söylemek istiyorum. Bende tahta araştırırken seçeneklerim arasına koymuştum Blaxı. Hocam Andro malzeme satıyor aynı zamanda. O bana yeni olduğumdan Blaxın uygun olmayacağını söylemişti. Ayrıca herkes tarafından olumlu eleştiriler alan çok fazla bilinen demek istediğim biraz daha klasik haline gelmiş bir tahta ile başlamanı tavsiye ederim. Blaxın çok kullanıcısı yok diye biliyorum (yanlış biliyor olabilirim!)

Selamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 69 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..