Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butik Tahtalar-el Yapımı

Guest ktm

Recommended Posts

İnternette gezinirken bazı sitelerde sıradışı (benim bilmediğim diyeyim) tahtalar gözüme takılıyor. Bazıları oyun stilinize ve ebatları, sapın şekline kadar sizin istediğiniz şekilde oluşturuluyor. Bazılarıda bizlerin bilmediği çok az üretilen tahtalar. Bu konuda bilgisi olan, kullanan varmı, fiyatlarının üst seviyelerde dolaştığı için bu fiyatlar edermi, bu konuda bizleri aydınlatırsanız iyi olur.

Her şey tamam da şimdide elimize göre tahta arıyoruz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnternette gezinirken bazı sitelerde sıradışı (benim bilmediğim diyeyim) tahtalar gözüme takılıyor. Bazıları oyun stilinize ve ebatları, sapın şekline kadar sizin istediğiniz şekilde oluşturuluyor. Bazılarıda bizlerin bilmediği çok az üretilen tahtalar. Bu konuda bilgisi olan, kullanan varmı, fiyatlarının üst seviyelerde dolaştığı için bu fiyatlar edermi, bu konuda bizleri aydınlatırsanız iyi olur.

Her şey tamam da şimdide elimize göre tahta arıyoruz.

ktm

Bende Versace var sapı saf ipek kaplı, el ölçüme göre. :P:

Butik deyince ayrı bi hava katmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boşuna siteyle ve site sakinleriyle uğraşma...

Gel bize birgün en butiğinden karizmatik tahtalar göstereyim... ;):

Hocam sende olmasan kim gösterecek bize pul koleksiyonunu, bir gün geleceğim ama zaman veremiyorum, gelipte kalmak var şimdiden söyliyeyim, tahta sarhoşu olup çıkamıya biliriz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Versace var sapı saf ipek kaplı, el ölçüme göre. :P:

Butik deyince ayrı bi hava katmış.

Sayın Hocam, Borko & Son mark tahta yapan bir yer gördüm eğer bir bilginiz varda yada kullandıysanız, bizleri biraz bilgilendirmeniz mümkün olurmu, yada bizleri yönlendirecek bir bilgi kaynağınız varsa (Türkçede olursa ) çok memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam, Borko & Son mark tahta yapan bir yer gördüm eğer bir bilginiz varda yada kullandıysanız, bizleri biraz bilgilendirmeniz mümkün olurmu, yada bizleri yönlendirecek bir bilgi kaynağınız varsa (Türkçede olursa ) çok memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla

ktm

Selim abi kullanmadım ama ağır tahrik var. Ben daha Violin'le anlaşmaya çalışıyodum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim yurtdışı forumlarda okuduğum kadarı Borko Amerikada yaşayan bir arkadaş. Tahtaları 125USD civarında (bu 2006 fiyatları sanırım). Tahtaların özelliği çok hızlı ama çok kontrollü olması. Kullananların yorumu şu ana kadar kullandıkları en iyi tahta olduğu yönünde. Emre nasılsa yakında alır bizde deneriz.

Selim abi kullanmadım ama ağır tahrik var. Ben daha Violin'le anlaşmaya çalışıyodum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre nasılsa yakında alır bizde deneriz.

Evet bendede aynı duygular hasıl oldu. Emre alsın biz deniyelim..Güzel fikirmiş çok sevdim..Bizim paylaştığımız bu samimi duygular içinde, Emre ikimizi yollarda gezen beton karma makinalarının içine atıp, bir inşaatın temeline gömmezse dua edelim.

Bu arada Emre,taş gibi Acoustic varken nerden aldın kız tahtası Violini.? Boşver Violini de gel bak Borko varmış sen onu al bizde deniyelim İbrahim'le..İbrahim sen japonyaya giderken benide yanında götür, buralarda havalar birazcık ısnır gibi oldu.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..