Jump to content
Masatenisi.org Forum

38. Ups Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

• İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Merhaba,

Bir problem olmazsa bende geleceğim.

Allaaah...Bizimkiler çok sevinecek bu işe Mehmet abi. Ben de işimi uydurup geç de olsa gelip seyretmek isterim. UPS de iyi oyuncu seyretmeye hasretiz. Böyle bir fırsatı kaçırmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün gözler seni aradı Mehmet abi :gulumse: ama sağlık olsun diyelim..birdahaki sefere kısmetmiş..Turnuva aşağıdaki küçük salon yerine masaların binbir emekle yukarı salona taşınması ile orada yapıldı..fakat masaları yukarı çıkarmak oldukça zorladı bizi..neyseki güzel geçen turnuva tüm bu aksilikleri unutturdu bize..final baba ile oğul arasında yapıldı..babası Mustafa Altunok'u (yanlış hatırlamıyorsam 3-2) yenen Furkan Altunok şampiyon oldu..yarı finalde Furkan'a kaybeden Cengiz Penol 3. , Mustafa abiye yenilen İbb sporcusu Abdulmuttalip 4. oldu..Bora ne yaptı diye merak edenlere :P: ; çeyrek finade Furkan'a 3-2 kaybetti..sonuç olarak güzel,keyifli bir gün geçirdik..saolsun Saadettin abide bizleri ziyarete geldi ve esprileriyle,slow motion spinleriyle günümüze renk kattı :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...saolsun Saadettin abide bizleri ziyarete geldi ve esprileriyle,slow motion spinleriyle günümüze renk kattı...
Siz Sağolun Çağancım... Keşke başka yerden salona gelmeseydimde slowmotion oyunda rakipsiz olduğumu kanıtlayıp milletin videolarının ayarlarıyla oynamalarını sağlasaydık :P: Kısmet... Bir dahakine artık...

Mehmet Abide gelseydi süper olurdu aslında...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim işim olduğu için maçlar bitince çıktım masalar tekrar taşındı mı aşağıya? Çıkartması zaten ayrı bir dertti bir de o yorgunluğa indirmesini düşünemiyorum. Bir de UPS ekibinin basketbola bir sevgisi olduğunu farkettim bir ara basket maçı da çevirelim orada hem ben de masa tenisinde henüz gösteremediğim meziyetlerimi gösteririm :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bırakın turnuvaya katılmayı oynadığım bile yok, gidip de keşke seyirci olsaydım..

ktm

Çok kızgınız sana Selim( ka-te-me) abi! Öss bahanen vardı anladık,hadi dedik ciddi mevzu,şimdi ne bahanen var acaba merak ediyoruz..dediğin gibi seyirci olarak uğrasaydın en azından <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eveeeeeet..... çok güzel bi ups turnuvasını da geride bıraktık... ben de bir şeyler yazayım... turnuvada ki sıcak hava(sadece mecaz anlamda :D: çünkü havalandırma bizi baya zora soktu neyse) çok güzeldi... forumdan bir çok kişi yine oradaydı... tanışma imkanımız oldu özellikle Saadettin abi ve Alper ile... turnuvanın buyuk salonda yapılması çok iyi oldu alan geniş masalar gayet iyi idi zevkli birbirinden güzel maçlar izledik(bu arada fotgraf ve video çekenlerden özellikle İlhami abi den bekliyoruz bir seyler)... Furkan ı ve Mustafa abi yi tebrik ediyorum... güzel maçlar çıkarıp finalde baba ogul çekişmeli bir maç oldu... ayrıca bora da çok iyi idi ben final de görürüm diyodum ama nasip degilmiş :uzgun: bize gelince yine antremana devam turnuvalara devam daha öğrenecek çok sey var... velhasılıkelam tadı damagımda kalan bi ups turnuvası yasadım bu hafta sonu inş. devamı gelir ve ups bu sıcak hoş ortamlara ev sahipliği yapmaya devam eder... nurullah hocaya ve ups teki diger butun arkadaslarla slm lar.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün gözler seni aradı Mehmet abi :gulumse: ama sağlık olsun diyelim..birdahaki sefere kısmetmiş..Turnuva aşağıdaki küçük salon yerine masaların binbir emekle yukarı salona taşınması ile orada yapıldı..fakat masaları yukarı çıkarmak oldukça zorladı bizi..neyseki güzel geçen turnuva tüm bu aksilikleri unutturdu bize..final baba ile oğul arasında yapıldı..babası Mustafa Altunok'u (yanlış hatırlamıyorsam 3-2) yenen Furkan Altunok şampiyon oldu..yarı finalde Furkan'a kaybeden Cengiz Penol 3. , Mustafa abiye yenilen İbb sporcusu Abdulmuttalip 4. oldu..Bora ne yaptı diye merak edenlere :P: ; çeyrek finade Furkan'a 3-2 kaybetti..sonuç olarak güzel,keyifli bir gün geçirdik..saolsun Saadettin abide bizleri ziyarete geldi ve esprileriyle,slow motion spinleriyle günümüze renk kattı :D:

Çağan'cığım bir dahakine mutlaka geleceğim. Turnuvaya katılan ve derece yapan tüm arkadaşları kutluyorum. :alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan'cığım bir dahakine mutlaka geleceğim. Turnuvaya katılan ve derece yapan tüm arkadaşları kutluyorum. :alkis::alkis:

Mehmet hocam bir değil iki turnuvaya katılma borcun oldu.

1. si gençler geleceğini duyunca 2 kat aşağıdan büyük salona masaları taşıdılar ki gerçekten zor bir işti. onları bu fedakarlıklarından dolayı kutluyorum.

2.si büyük ustaların sözünde durmaları lazım.

onun için şimdiden 2 turnuva borcun oldu sakın ekmeye kalkma yoksa malatya ya götürürüz ona göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet hocam bir değil iki turnuvaya katılma borcun oldu.

1. si gençler geleceğini duyunca 2 kat aşağıdan büyük salona masaları taşıdılar ki gerçekten zor bir işti. onları bu fedakarlıklarından dolayı kutluyorum.

2.si büyük ustaların sözünde durmaları lazım.

onun için şimdiden 2 turnuva borcun oldu sakın ekmeye kalkma yoksa malatya ya götürürüz ona göre.

Mustafa hocam, çok haklısın, bu duruma çok üzüldüm, yazık olmuş gençlere ama gerçekten acil bir konu vardı yoksa mutlaka gelecektim. Her zaman sözümde kesinlikle dururum. Tamam 2 turnuva borcum olsun. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi futbol oynamayıp futbol yorumculuğu yapan adamlar gibi oldun valla. Bundan sonra topa vurmadan siteye girmen yassah. :kizgin:

Emre, doğruları söyleme kızıyorum bak... Topa vurmasamda seyirci olsam karşılığında forumda yazı yazmasam sadece yazılan yorumları okusam olurmu.?

Ülen ne hallere düştük..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 153 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..