Jump to content
Masatenisi.org Forum

Arkadaslar Yeni Raket Alicam..yardim Lutfen...

Guest mekmaster

Recommended Posts

orta hatta ileri duzeyde bir oyuncuyum,oyunum genelde spinle defansiftir ve bunu gercekten iyi yapiyorum,cakislarim zayiftir ve bunu da gelistirmek istiyorum,yeni raket alicam,hazir almayi dusunuyodum ozellikle butterfly 7000 i..ama forumunuzu gordukten sonra ozel raket yaptirildigini gordum...daha once hic boyle raket kullanmadim,,acil yardimlarinizi bekliyorum ve bu haftalarda raketimi alicam..foruma yeni uye oldum,cevap yazin lutfenn..simdiden tesekkur ediyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Sizin gibi birçok arkadaşın tavsiye talepleri burada daha önceden yanıtlandı. Genel olarak çoğu sizinle benzer isteklerde bulunuyor. O yüzden öncelikle forum sayfalarında biraz gezinip önceden başka arkadaşlara verilmiş tavsiyeleri okuyun. Zira ilk defa bu tip raket alan herkese aşağı yukarı aynı tavsiye yapılıyor. Hem okurken biraz da ekipmanlar hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Sizin gibi birçok arkadaşın tavsiye talepleri burada daha önceden yanıtlandı. Genel olarak çoğu sizinle benzer isteklerde bulunuyor. O yüzden öncelikle forum sayfalarında biraz gezinip önceden başka arkadaşlara verilmiş tavsiyeleri okuyun. Zira ilk defa bu tip raket alan herkese aşağı yukarı aynı tavsiye yapılıyor. Hem okurken biraz da ekipmanlar hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

cevap verdiginiz icin gercekten cok tesekkurler..acaba bana hangi konulara bakmam gerektigini link olarak verir misiniz lutfen...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben yeni baslamadim ama...

Yeni başlayanlardan kasıt, ilk defa kombi raket alacak olanlar. Bu sizin ilk kombi raketiniz olmayacak mı?

Bir de oyununuz için, orta hatta ileri düzey demişsiniz. Neye göre ileri düzey? Sözgelimi ben ikamet ettiğim yerde ileri düzey oynuyorum ama katıldığım bir turnuvada ilk iki maçıda kaybettim. :huh: . Yani etrafa açılınca ancak hobi oyuncusu olabiliyorum ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni başlayanlardan kasıt, ilk defa kombi raket alacak olanlar. Bu sizin ilk kombi raketiniz olmayacak mı?

Bir de oyununuz için, orta hatta ileri düzey demişsiniz. Neye göre ileri düzey? Sözgelimi ben ikamet ettiğim yerde ileri düoynuyorum ama zey katıldığım bir turnuvada ilk iki maçıda kaybettim. :huh: . Yani etrafa açılınca ancak hobi oyuncusu olabiliyorum ;):

evet bu ilk kombi raketim,adini bile duymamistim yani..ben kursuna fln gitmedim,cok ters bir oyunum var,solak im ve turkiye dereceli bir arkadasimi da yenmistim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak mekmaster, Türkiye dereceli, dünya bilmem kaçıncısı efsaneleri çok yaygındır. Ama hazır raketle oynayan birinin türkiye' liginde oynayan herhangi birini yenmesini bırak set alması bile muzice olur. Aslında bakarsa 1 sayı alırsan kendini şanslı say.

O yüzden den profesyonel kombinasyonlarla oynayan oyuncular için "yeni başlayan" kategorisindesin. all+ tahta üzerine iki tane kontrollü ince lastik tak. Çünkü all+ tahta üstüne iki tane kontrollü vbe yavaş lastik bile senin almayı planladığın butterfly 7000 raketten çok çok çok daha hızlı ve spinli olacak.

Sen yıllardır pinpon oynuyordun bu oyunun adı ise masatenisi. Yani çok çok daha hızlı ve spinli raketlerle oynanan ve ciddi antrenman gerektiren bir spor.

evet hakli olabilirsiniz,profesyonellikle alakam belki yoktur,ama raket alip kendimi gercekten gelistirmeyi dusunuyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet hakli olabilirsiniz,profesyonellikle alakam belki yoktur,ama raket alip kendimi gercekten gelistirmeyi dusunuyorum...

Bu durumda, kaç lira ayırıyorsun, alışveriş yapacağın yer mutlaka yurtiçimi olacak yoksa yurtdışındanda alışveriş yaparmısın, oyun tarzını hangi yönde geliştirmek istiyorsun (defans, karışık, atak vs) gibi bilgiler verirsen daha uygun öneriler alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede çok güzel bilgiler var. Ertan Bey'in yeni raket alacaklar için açtığı konuları bir okuyun , sonra düşündüğünüz ekipmanlar hakkında görüş alırsanız daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu durumda, kaç lira ayırıyorsun, alışveriş yapacağın yer mutlaka yurtiçimi olacak yoksa yurtdışındanda alışveriş yaparmısın, oyun tarzını hangi yönde geliştirmek istiyorsun (defans, karışık, atak vs) gibi bilgiler verirsen daha uygun öneriler alabilirsin.

100 liralik bisey istiyorum,atak yonumu gelistirmek istiyorum,ayrica savunmada da masaya uzak ve falsolu savunma yaparim..buna uygun bir raket istiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar yardimci olan herkese tesekkur ederim,ben raketimi aldim saadettin beyden,gercekten cok guzel bir raket verdi bana,tsp tahta,friendship lastikler vs..gercekten begenerek aldim...

Hayırlı olsun raketin...

Bol masatenisli günler dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şansına oldu diyelim. Çünkü Donic çiftli raket kılıfıyla falan sadece bir saat kadar denenmiş ve tam onun stiline gidecek bir kombi bulmuş oldu.

Eee. Öğrenci arkadaşlarımıza yardım birinci görevimiz olmalı...

Tabii önemli olan malzemeyi almak değil, devamlı kullanarak verim sağlamak. Dediğim gibi öğrencilere yardım ederim ama oynandığınıda görmek isterim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şansına oldu diyelim. Çünkü Donic çiftli raket kılıfıyla falan sadece bir saat kadar denenmiş ve tam onun stiline gidecek bir kombi bulmuş oldu.

Eee. Öğrenci arkadaşlarımıza yardım birinci görevimiz olmalı...

Tabii önemli olan malzemeyi almak değil, devamlı kullanarak verim sağlamak. Dediğim gibi öğrencilere yardım ederim ama oynandığınıda görmek isterim...

:alkis: bu görüşünüzden dolayı sizi tebrik ediyorum Saadettin abi... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..