Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi

Guest Eyüp Sabri

Recommended Posts

arkadaşlar , ben kendime uygun gelirse bi kombo raket yapmayı düşünüyorum , öğrenci olduğum için bütçem 100 tl civarı , hemen şöyle oynadığım stilden bahsedeyim.

genelde savunma yaparken hep kesme oynarım , backhand ve forhand spinlerim kuvvetlidir , bi de backhand spinlerimin daha kontrollü olması gerek , şöyle söylüyeyim 10 tane backhand spin atıyorum 7 si masada 3 ü masanın az farkla dışında oluyor . genelde spinlerle atak yaparım , top yükseldimi forhandimle çivilerim.,

bana hangi tahta , bh lastik , fh lastik 3 lüsünü önerirsiniz. ( 100 tl'yi geçmeyeck şekilde )

Aslında ButterFly 7000 raketini almayı düşünüyordum ama bu forumu okuyunca almamaya karar verdim.Tırtıl lastik hiç sevmem , düz lastik olacak , birde raketin benim için ağır olmaması önemli alışmak zor oluyor. ama yinede alışılır ya öyle değil mi? .

şuanki oynadığım raket butterfly hazır raket , antremanlarda kullanıyoruz okulda , ama cinsini bilmiyorum , o raket diğer raketlere göre daha hafif , o raketle oynadıktan sonra ağır raketlerle oynayamadım , yada farketmez ya ..

Fast-Spin.com Sitesinde çok güzel combolar falan war mesela bu 100 tl ,

DHS CW-C Carbon Tahta

729 Leopard 40 S

729 Leopard 40 H Lastikler ( Yorumlarını okudum tam benlik sanırım , kontrollü atak ve spinler için diyor , )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DHS CW-C Carbon Tahta

729 Leopard 40 S

729 Leopard 40 H Lastikler ( Yorumlarını okudum tam benlik sanırım , kontrollü atak ve spinler için diyor , )

Sizin okuduğunuz yorumlar satıcı site yorumlarıysa birşey diyemem, bana kalırsa forumdaki uzun süreli aynı malzemeleri kullanan üye arkadaşların yorumlarını okursan daha net sonuçları yakalıyabilirsin diye düşünüyorum.

Bu arada FH den çivilerim demek, korkutma milleti, aradığın uygun malzemeleri bulman ümüdiyle sansın bol olsun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ararat1973 bi kombi satıyor 40 tl ye kaçırma derim fiyatıda uygun 1-2 oynarsın alışırsın ağırlığına spinine falan

bu tarz konuları özelden konuşmak daha iyi olur sanırım..malum forumda ekipman satışı konusunda belli sınırlar var ve ilan verildikten sonra diğer teferruatlar özelden hallediliyor..bildiğim kadarıyla forum yöneticileri bu konuda hassas ,o yüzden dikkat etmek lazım :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu tarz konuları özelden konuşmak daha iyi olur sanırım..malum forumda ekipman satışı konusunda belli sınırlar var ve ilan verildikten sonra diğer teferruatlar özelden hallediliyor..bildiğim kadarıyla forum yöneticileri bu konuda hassas ,o yüzden dikkat etmek lazım :fildir:

Tam anlayamadım galiba. Ben reklam yapmadım. Benim sattığım raket önerilmiş, bende uygun olmayacağını yazdım. Sakıncalı olan nedir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tam anlayamadım galiba. Ben reklam yapmadım. Benim sattığım raket önerilmiş, bende uygun olmayacağını yazdım. Sakıncalı olan nedir?

sayın ararat1973..her mesajımı yanlış anlama çabanızı hayretler içinde karşılıyorum..ben size yönelik bir şey dedim mi?kimin mesajına yorum yapmışım birdaha okuyun bence..sadece umur adlı arkadaşa tavsiyede bulundum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın ararat1973..her mesajımı yanlış anlama çabanızı hayretler içinde karşılıyorum..ben size yönelik bir şey dedim mi?kimin mesajına yorum yapmışım birdaha okuyun bence..sadece umur adlı arkadaşa tavsiyede bulundum..

Sayın Çağan, haklısın. Benim yazımı alarak cevap yazmışsın gibime geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında böyle önermeler reklamdan çok satılan bir malzemenin belkide malzeme arayışına girmiş bir arkadaşın işine yarıya bilmesi anlamında bakmak daha uygun olurdu. Satan amatör alan amatör malzemeyi öneren amatör, ticari bir kaygı (ticari bir faliyetlenme yok demek daha doğru) oluşmuyor. Dozunu kaçırıp ve suyunu çıkarmadığımız sürece birbirimize biraz esnek olmamız gerek sanırım.

Bizler amatör oğlu amatörüz yanisi..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..