Jump to content
Masatenisi.org Forum

İkmtsd 2008/2009 (anastas Taşcioğlu) Yaş Gruplari Müsabakalari

Recommended Posts

İKMTSD 2008/2009 (ANASTAS TAŞCIOĞLU) YAŞ GRUPLARI MÜSABAKALARI YAPILDI...!

08.03.2009

22-32,33-42,43-52,53-59,60 üzeri toplam 5 yaş grubunda yapılan müsabakalarda, oyun ve oyuncu kalitesi çok yüksekti. Birbirinden çekişmeli güzel maçlar izlendi. Özellikle 60 üzeri yaş grubunda çok renkli simalar yarıştı.

Turnuvaya katılan tüm sporcu ve misafirlere yiyecek ve içecek ikramında bulunuldu. Açık havada yapılan mangal katılımcılar tarafından beğenildi.

Turnuvanın ödülleri ,müsabakaların bitiminde İKMTSB Başkanı Uğur BEŞOK ve PFIZER kuruluşunun sorumlusu ve aynı zamanda İKMTSD Yönetim Kurulu üyesi Başkan yardımcısı Şener FİLİZ tarafından verildi.

Turnuvaya anlamlı bir günde bayanlarında katılması ayrı bir renk kattı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm bayanlara yönetim kurulu tarafından çiçek verildi.

Yapılan müsabakalar sonucunda 22-32 yaş grubunda Ömer KOCA (TURKCELL-B), 33-42 yaş grubunda Cengiz PENOL (FKD), 43-52 yaş grubunda Mehmet YILIK (TCDD), 53-59 yaş grubunda Basri YILMAZ (İ.E ULAGAY), 60 üzeri yaş grubunda Osman KARAGÜLLELER (TELAS LASTİK) ŞAMPİYON oldu.

22-32 YAŞ GRUBU :

1-Ömer KOCA (TURKCELL-B)

2-Volkan ÇELİK (İNG BANK)

3-Muhittin AKGÜN (MAİS)

4-Korkut USTA (İGDAŞ)

33-42 YAŞ GRUBU :

1-Cengiz PENOL (FKD)

2-Fuat AKTAŞ (FRENCKE CHIMNEY)

3-Taner ERİM (THY-A)

4-Arbek AKAY (ASSAN)

43-52 YAŞ GRUBU:

1-Mehmet YILIK (TCDD)

2-Kenan YENİLEYEN (İGDAŞ)

3-Murat GÜNAY (TELAS LASTİK)

4-Hakan TÜFEKÇİYAŞAR (BP)

53-59 YAŞ GRUBU:

1-Basri YILMAZ (İ.E ULAGAY)

2-Necmi ŞAHİN (KARTAL DEVLET HASTANESİ)

3-Yalçın BAYAR (ASSAN)

4-Tanju ÖZDENER (BP)

60 ÜZERİ YAŞ GRUBU:

1-Osman KARAGÜLLELER (TELAS LASTİK)

2-Nazım ARPACI (ARÇELİK)

3-Faruk KÖSEOĞLU (TCDD)

4-Bertan ORBERK (TELAS LASTİK)

www.ikmtsd.org sitesinden alınmıştır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Vay bee bu maçları izlemek vardı.Çok kaliteli sporculardan kaliteli maçlar çıkmıştır valla.Mehmet üstadım seni kutlamaktan canım çıktı artık.Her müsabakada derece çıkartıyorsun üstad.Eh anlat bakalım yorumlarını bekliyoruz maçlar hakkında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay bee bu maçları izlemek vardı.Çok kaliteli sporculardan kaliteli maçlar çıkmıştır valla.Mehmet üstadım seni kutlamaktan canım çıktı artık.Her müsabakada derece çıkartıyorsun üstad.Eh anlat bakalım yorumlarını bekliyoruz maçlar hakkında.

Tufancığım değerli yorumların için çok teşekkürler, bende nasıl olduğunu anlamadım ama oldu işte. Ya sezon bitti ben müthiş forma girdim, sezon bir ay daha devam etseymiş daha çok kişinin ifadesini alacaktım. :D: :D: Yeni sezonda inşallah fırtına gibi eseceğim.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..