Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Stiga Lastikleri

Recommended Posts

http://www.stigatabletennis.com/e-NEWS/200...t%20TS%20A4.pdf

Bakalım ne zaman piyasaya çıkacaklar.

Emre hocam, ekipmanınızdaki LKT rapid sound lastiği dikkatimi çekti, acaba bu lastik nasıl bir lastikdir, ağır mı hafif mi, yapışkanlı mı, değil mi, su bazlıya uygun mu değil mi, hızlı mı yavaş mı vs. vs. ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Sayın Emre İmamoğlu LKT yi fiyatı soğutmak için takıyordur. Baksanıza ZLC ile 64'ün bayağı bir ısıtıcı görevi var, bu paraları verirken istersen terleme.. Bu ekipmanın soğutucu kısmını LKT tek başına yapmaya çalışıyor.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lojistik sebeplerden dolayı Tenergy'den vazgeçeceğim. Yoksa çok güzel lastikler. Yeni lastik olarak boost TX 2.0mm denemeyi düşünüyorum. Zaten Tenergy'lerim de çok eskidi. Artık iyi çekmiyorlar.

Deta Sport'ta satış yapan (sahibimi bilmiyorum) eski milli takım oyuncusu kişi ile geçen gün okmeydanında konuştum. Bu lastiğin numuneleri gelmiş denemişler. Lakin ne düşünüyorlar bilmiyorum. Bu ay sonu veya nisan ortası piyasaya çıkar dediler. Hemen Türkiye'de satamaya başlarız diye ümit ediyorlar yanılmıyorsam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre hocam, ekipmanınızdaki LKT rapid sound lastiği dikkatimi çekti, acaba bu lastik nasıl bir lastikdir, ağır mı hafif mi, yapışkanlı mı, değil mi, su bazlıya uygun mu değil mi, hızlı mı yavaş mı vs. vs. ?

Fena lastik değil. LKT XP filan gibi diyebilirim. Hafif sayılır, Çin lastiklerine göre kesinlikle hafif. Az yapışkan. Su bazlıya uygun diye satılıyor ama ben yapıştırmadan öncede (herhalde 2 haftayı geçti) biraz parafin sürdüm canlansın diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lojistik sebeplerden dolayı Tenergy'den vazgeçeceğim. Yoksa çok güzel lastikler. Yeni lastik olarak boost TX 2.0mm denemeyi düşünüyorum. Zaten Tenergy'lerim de çok eskidi. Artık iyi çekmiyorlar.

Deta Sport'ta satış yapan (sahibimi bilmiyorum) eski milli takım oyuncusu kişi ile geçen gün okmeydanında konuştum. Bu lastiğin numuneleri gelmiş denemişler. Lakin ne düşünüyorlar bilmiyorum. Bu ay sonu veya nisan ortası piyasaya çıkar dediler. Hemen Türkiye'de satamaya başlarız diye ümit ediyorlar yanılmıyorsam.

eskidiler mi? :huh: bu kadar çabuk mu pes ettiler..e onlarda haklı Bayrampaşa'nın yoğun temposuna dayanamadı garipler :D: bu arada ekonomik kriz senin bütçeyede teğet geçmiş anlaşılan Onur :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eskidiler mi? :huh: bu kadar çabuk mu pes ettiler..e onlarda haklı Bayrampaşa'nın yoğun temposuna dayanamadı garipler :D: bu arada ekonomik kriz senin bütçeyede teğet geçmiş anlaşılan Onur :P:

Teğet, çember, doğru, dik ne dersen de pes ettirdi. Tim ucuz satıyor diğerlerine kıyasla ama 4 hafta bir lastik için bekleyemeyecem hem de parasını trink verirkene...

Butterfly'ı o fiyatlara yakın almaya da razıyım yeterki hemen elimde olsun. Onun keyfi başka. 2 adım ötedeki bakkaldan telefonla sipariş vermek yerine gidip ekmeği kendim almak gibi birşey bu. Bilmem bu husuta olumsuz şeyler yaşayan kimseler oldu mu. Olmuştur muhakkak.

Bu arada t64 siyah 1.9 lastiklerim daha haftasından mat yüzeyini göstermeye başladı. Arkadaşımın bana profesyonallere verilen serideki t64 ü halen sağlam ve aşınması çok az. Söyletilere göre T64 lerin bir serisi hatalı çıkmış ve imha etmişler. Ondan piyasada kıtlık varmış. Ama yine de stokların hemen güncellenmemesi için bir sebep teşkil etmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..