Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kişiye Özel Tahta Boyutu

Recommended Posts

Merhaba,

Alman Re-impact şirketi ( www.re-impact.de ) elinizin boyutuna göre özel tahta imal ediyor.

Bunun için şu resimde gördüğünüz uzunlukları belirtmeniz gerekiyor : b1.htm1.jpg

Ayrıca tahtaların boyutları: normal, orta, büyük olarak da değişiyor : http://www.re-impact.de/images/big/schlaegerma1smg.jpg

Sapın derecesi de değişebiliyor : http://www.re-impact.de/images/schraube1.jpg

Ve tahta ağorlıkları 60-65 gr. civarında ve üstün kontrollü ve hedefi şaşmaz olarak belirtilmiş sitede.

Bu tahta veya şirket ile tecrübesi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah.. Ahh.. Bir anda aklıma pingpongman geldi.. Değerli bir dostumuzdu... Birçok güzel bilgi ve dostluğunu bizlerle paylaşırdı. Bu tahtayla ilgili ilk konuyu o açmıştı ve bayağı bir hararetli tartışmalar olmuştu.. Ahh.. Ahh...

Aklıma gelince analım dedim. Bu arada merak etmeyin şükür başına birşey geldiği yok ama artık sitemize girmiyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah.. Ahh.. Bir anda aklıma pingpongman geldi.. Değerli bir dostumuzdu... Birçok güzel bilgi ve dostluğunu bizlerle paylaşırdı. Bu tahtayla ilgili ilk konuyu o açmıştı ve bayağı bir hararetli tartışmalar olmuştu.. Ahh.. Ahh...

Evet şimdi ben de gördüm. Okumak isteyenlere : http://www.masatenisi.org/forums/index.php...ic=261&st=0

Nerdeyse 2.5 yıl olmuş. Kullanan oldu mu bu tahtaları?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet.. Kullanan oldu.. Bende birkaç saat denedim.. Özel Balsa ağaçlardan yapılan çok kalın ama çok hafif tahtalar. (Benim denediğim 52 gramdı mesela...) Oyun için ince süngerli lastiklerle tavsiye ediliyor... Şimdi zaten birçok firmanın ürettiği bir tarz oldu balsa tahtalar. Hemen hemen her firmanın birçok balsa üretimi tahtası mevcut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsan böyle bir tahtaya geçiş yapsa alışması ne kadar sürer acaba. Lastik tercihlerinizi de değiştirmeniz gerekiyormuş. Kalınlık değişecek, yumuşaklık değişecek. Bu durumda, yapılan hatalarda bunun sorumlusu tahta mı, lastik mi, teknik mi anlamak zor olmaz mıydı? Sizce?

Evet re-impact tahta kullanıcılarının görüşlerini bekliyoruz. :pembe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Pingpongman'in bu tahtalar (özellikle markanın) hakkında bayağı bir bilgisi var. Geceleri canlıdan bayağı bir konuşmuştuk bu elde özel yapım tahtaları, kendilerine özelden mesaj atarsanız size gerekli bilgileri verir. Forumda bu deneyimlerini yazsın diye bayağı bir çelme takmıştım canlıdan foruma düşşün diye ama sağlammış sarsıldı ama foruma bir türlü düşüremedim. Bu yazıları okuyup illaki bir gün düşeceksiniz değilmi Sayın Pingpongman (Ufuk) aman dikkat bu düşme esnasında bir yerlerinizi sakın inciltmeyin durup durduk yerde üzmeyin bizleri..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaw geri dönsün diye zamanında az kampanya da yapmadık ama nedense olmadı...

Hatta ben ona geri dönersen Re-impact tahtanı bendeki Do-impact tahtayla (bendeki ilk sürümü.. ileride de Mi-impact tahta çıkacakmış Violin'e, Acoustic'e, Vioncello'ya inat... bilginiz olsun...) bile değiştiririm dedim ama kabul etmedi bas bariton diye...

Bu arada dip bilgi : Do olanı en kalın olanı(15mm), Re olan orta kalınlıkta(10mm) ve Mi olanı en ince(8mm) olanı. Bülent Ersoy'da kullanıyormuş, Pavarotti'de Masa Tenisi oynarken bu tahtalardan. En iyi anladıkları nota solfej olunca normaldir tabii... :P:

Artık bu kadar geyiğin üstüne sanırım iki satır yazar. Yazmazsa ben daha beter geyiklerini yazarım...

Şaka bir yana en iyi ve kapsamlı bilgiyi pingpongman verecektir sanırım. Hatta ben onun bu tahtalarla ilgili bilgisini firmanı bile bilmediği kanaatini taşıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet şimdi ben de gördüm. Okumak isteyenlere : http://www.masatenisi.org/forums/index.php...ic=261&st=0

Nerdeyse 2.5 yıl olmuş. Kullanan oldu mu bu tahtaları?

bütün yorumları okudum bide galiba benim web tarayıcısında bi problem war aşağıda bi tablo çıkıyor mesajlara tek tek tıklayarak okuyabiliyorsun çok yoruldu gözlerim bu problemle daha önce karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 115 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..