Jump to content
Masatenisi.org Forum

Jun Mizutani Zl Carbon

Guest Sempathic

Recommended Posts

Çok hızlı bir tahta.Bende limited edition olanı var.Hem hızlı hem kontrollusu varsa hemen alırım:)

teşekkür ederim . belki yeni cıkan ürünlerde oluyodur ole hem hızlı hem kontrollü teknoloji bu bellimi olur :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hızlıdır. Her hızlı tahta kadar kontrollüdür (biraz daha iyidir diyebiliriz). İleri seviyede bir oyuncu değilseniz hızlı gelecektir. Sert sınıfta olduğu için fazla hisli olduğu da söylenemez. Ben bir yıl kadar kullandım. Keşke hakkını verecek kadar iyi oynayabilsem. Şık ve işçiliği çok iyi olan bir tahta.

Jun Mizutani ZL Carbon hızlı bir tahtamıdır? kontrolü nasıldır ? bilek hareketlerinin yapılması kolay mı ? kullanan arkadaslar tahtayı biraz anlatırlarsa sevnirim

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hızlıdır. Her hızlı tahta kadar kontrollüdür (biraz daha iyidir diyebiliriz). İleri seviyede bir oyuncu değilseniz hızlı gelecektir. Sert sınıfta olduğu için fazla hisli olduğu da söylenemez. Ben bir yıl kadar kullandım. Keşke hakkını verecek kadar iyi oynayabilsem. Şık ve işçiliği çok iyi olan bir tahta.

ileri seviye bir oyunca değilim , alışamazmıyım hızına peki bol bol antreman yapsam olur mu ki ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ileri seviye bir oyunca değilim , alışamazmıyım hızına peki bol bol antreman yapsam olur mu ki ?

ALL+ bir tahta al oyunundan zevk alarak oyna, vurdusu kırıldısı stresinede hiç girme, kendinden emin olduğun zaman kimseye sormadan OFF bir tahta zaten alırsın..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bir sene haftada (en az) üç gün ve iki saatten az olmamak kaydıyla antrenman yaptım. Antrenmanlarda gayet iyi oluyor. Ama maçlarda yüzde çok düşüyor. Daha sonra imzamdaki primorac off-' ye geçtim. Yüzdem arttı. Kontrol ve his arttığı için oyundan daha keyif alır hale geldim. Ben de all+ bir tahta almanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşşekür ederim tüm yorumlarınız için all + tahta alamya kararverdim aslında daha once oynamıstım all+ tahtayla yavas gelmişti belkide lastigin kötü olmasındandır eskiydi baya lastik tekrar deniyeceğim tekrar teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşşekür ederim tüm yorumlarınız için all + tahta alamya kararverdim aslında daha once oynamıstım all+ tahtayla yavas gelmişti belkide lastigin kötü olmasındandır eskiydi baya lastik tekrar deniyeceğim tekrar teşekkür ederim

Amiyane tabirle en kral tahtayı da alsanız üstüne taktığınız lastiklerde hayat yoksa ne oyundan zevk alırsınız ne de istediğiniz spini, kontrolü, hissi yakalarsınız. Ama 30-40 liralık tahta üstüne adam gibi bir çift lastik çok şeyi değiştirir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

def, all, all+, off-, off, off+, birçok tahtayı; klasik ve yeni nesil lastiklerin bir çoğuyla denemiş biri olarak oyununu geliştirmek isteyenlerin all+ off- tahta kullanması gerektiğini düşünüyorum. Bence alacağımız tahta all+, off- karakterde şekli, fiyatı, rengi, hissi,... biz uyan yani beğendiğimiz(all+ off-) tahta olmalı... Üzerine ince lastikler takmalıyız... 1 yıldır masa tenisi oynuyorum ama en çok zevki extra tahta üzerine fh 1.8 G666, bh sriver 1.9 lastiklerle aldım,... attığım spinler çok hoş gidiyor her topum içerde ve dahası...

Birde all+'yı elimize ilk aldığımızda çok yavaş geliyor (tabi alışmışız off+'lara) ama alışıp bir maç yaptığınızda yüzdenizin arttığını fark edeceksiniz, spinlerinizin daha etkili olduğunu, artık toplara vururken korkmadığınızı...

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..