Jump to content
Masatenisi.org Forum

İnce Saplı Tahta

Guest Kadir Özkök

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar,

Kucuk ve tombul bir ele sahip oldugum icin, aldigim anatomic sapli rakette (Andro Super Core Cell All+) biraz problem yasadim. Tim'e bu konu hakkinda danistigimda straight sapli tahtalarin daha iyi olacagini soyledi. Gecmis konulari arastirdigimda, straight saplarin da markadan markaya degistigini okudum. Butterfly'inki ile ilgili altigen'i andiriyor, stiga'ninkine ise silindirik gibi tanimlamalar yapilmis.

Aslinda tahta olarak Andrzej Grubba dusunuyordum, internette hakkinda cok iyi yorumlar okudum. Fakat altigen olayi kafama takildi. Acaba Butterfly straight handle kalin mi dizayn ediliyor?

Ayrica ince sapli onerebileceginiz tahtalar var midir? Mumkunse fiyat/performans orani iyi, ve kontrollu bir tahta olsun..

Forum'da kisinin eline ozel raket yapan bir yerden de bahsedilmis fakat oranin da ne kadar guvenilir oldugu ve ne kadar kaliteli raket yaptiklari muamma.. Bilindik, kalitesinden suphe olunmayan bir tahta almak istiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaslar,

Kucuk ve tombul bir ele sahip oldugum icin, aldigim anatomic sapli rakette (Andro Super Core Cell All+) biraz problem yasadim. Tim'e bu konu hakkinda danistigimda straight sapli tahtalarin daha iyi olacagini soyledi. Gecmis konulari arastirdigimda, straight saplarin da markadan markaya degistigini okudum. Butterfly'inki ile ilgili altigen'i andiriyor, stiga'ninkine ise silindirik gibi tanimlamalar yapilmis.

Aslinda tahta olarak Andrzej Grubba dusunuyordum, internette hakkinda cok iyi yorumlar okudum. Fakat altigen olayi kafama takildi. Acaba Butterfly straight handle kalin mi dizayn ediliyor?

Ayrica ince sapli onerebileceginiz tahtalar var midir? Mumkunse fiyat/performans orani iyi, ve kontrollu bir tahta olsun..

Forum'da kisinin eline ozel raket yapan bir yerden de bahsedilmis fakat oranin da ne kadar guvenilir oldugu ve ne kadar kaliteli raket yaptiklari muamma.. Bilindik, kalitesinden suphe olunmayan bir tahta almak istiyorum..

butterfly ın klh special tahtasını kullanıyorum sapı belki sizin istediğiniz incelikte olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi yöntem madem istanbuldasınız o zaman malzeme satan bir iki firmaya gidip kendi elinize uygun olanı belirlemeniz. Hangi marka düşünüyorsanız o firmanın yetkili satıcısına gidip görerek alabilirsiniz. (sitemizde hepsinin iletişim bilgileri mevcut)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aldığınız tahtanın sapını tıraşlamak en pratik çözüm gibi, hele de istediğiniz tahtayı sırf sapı kalın diye alamıyorsanız.

Tesekkurler, bu dediginizi yapmayi deneyecegim..

Diger arkadaslara da tavsiyeleri icin ayrica tesekkur ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Guest Kadir Özkök

Tahta olarak Straight sapli Stiga Optimum Sync aldim. Sapi ince ve rahat..

Ayrica kontrol'u de hosuma gitti.. Stiga'nin degerlerine gore bu markanin en kontrollu offensive tahtasi.. Hatta All around tahtalariyla basa bas.. Hizi da fena degil.. Benim cok hosuma gitti..

Tekrar yardimlariniz icin tesekkur ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 153 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..