Jump to content
Masatenisi.org Forum

7.kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

Masa Tenisi Federasyonu İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Derneği tarafından yedincisi düzenlenen Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, Kemer'de yapılan maçlarla sona erdi.

Erkeklerde süper grupta 16 takım, 1. grupta 32 takım, bayanlarda 8 takım olmak üzere toplam 56 takım ve 230 sporcunun mücadele ettiği şampiyonanın son gününde gerçekleşen maçlar sonunda finalde Alarko'yu yenen Telas Lastik, şampiyon oldu.

Koç Net, Eray Medikal, Syngent ve ING Bank takımları süper gruba çıkarken, süper grupta mücadele eden Tigem, Bosch, Efes ve Agrgreen takımları 1. gruba düştü.

Öte yandan, bayanlar liginde Bursa İl Özel İdare şampiyon olurken, ikinciliği İstanbul Pırlanta Çiçekçilik, üçüncülüğü Eskişehir Çağfen ve dördüncülüğü de Mersin İl Sağlık Müdürlüğü elde etti.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, müesseselerin masa tenisinde büyük gelişme kat ettiklerini söyledi.

Başarılı organizasyon için İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Derneği Başkanı Sn.Uğur BEŞOK ve Genel Sekreter Sn.Şener FİLİZ'i tebrik ediyorum.

post-84-1243917480_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufancım herşeyi çok güzel özetlemişsin..

Bende kendi takımım adına emeği geçen herkesi kutluyorum.

Ayrıca salonda kaldığım 2 gün boyunca Oktay Çimen'inde maçlarımızı takip ettiğini görmek bizler için guru kaynağı oldu. Kendisine de saygılarımı ve teşekkürlerimi yolluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dereceye giren tüm takımları tebrik ederim.

katılan takımlar kendi aralarında süper grup - 1. grup olarak mı ayrılıyor?

uygulamadan biraz bahseder misiniz?

Agrogreen Bursa 1. , Bosch Bursa 3. sü olarak katılmıştı. Anlaşılan iyi bir performans gösterememişler.

Çemtaş ve Tabip Odasının durumu nedir? bilgisi olan var mı?

Tufan Bey ve Saadettin Bey sizin takımlar dereceyi zorlayamadı mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Agrogreen Bursa 1. , Bosch Bursa 3. sü olarak katılmıştı. Anlaşılan iyi bir performans gösterememişler.

Evet sizinde yazdığınız gibi süper grup ve 1. grup olarak 2 ayrı lig oluşturuldu. 1. grupta derece yapan takımlar süper gruba yükselirken, süper grupta en alt sırada kalan takımlar küme düşerek 1 gruba dahil oldular...

Bizim takım yani İzocam takımı süper gruptaydı ve Bosch firması ile aynı eleme grubundaydık. Bosch iyi bir takım ama hem iyi bir oyuncularının gelmemesi hemde tam bizim maçta bir oyuncunu sakatlanması sonucu diğer maçlara 3 kişi yerine 2 kişi devam ettiler ve maçlarının devamını kaybettiler. (onlar için büyük şanssızlıktı... üzüldüm.. ama sakatlanan arkadaş en azından birkaç gün sonra oynayabilecek hale gelecek olması tesellimizi oldu... tekrar geçmiş olsun..)

Kendi grubumuzu bu turnuvada şampiyon olan Telas Lastik-İstanbul firmasının ardından 2. bitirerek (Telas'a 4-2 kaybettik.. diğer maçlarımızda Merkez Bankası-Ankara 4-2, Bosch-Bursa 4-1 kazandık) ilk 8 takım arasına kaldık.

Pazar günü devam ettiğimiz maçta ise ilk dörde girmek için Frencke Chimney-İstanbul ile son derece çekişmeli ve güzel maçı (sanırım ilk 4 için herkes bizim maçın bitmesini bekledi...) 4-3 kaybederek elendik (kendilerini tekrar tebrik ediyorum.)

Diğer maçlardan tam olarak haberim yok açıkçası ama İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Derneği sanıyorum tüm ayrıntıları ve resimleri sitelerinde yayınlayacaklardır...

Umarım yeterli olmuşumdur.. En azından kendi takımım adına...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvada şampiyon olan Telas firmasını tebrik ediyorum. İkinci'nin bizim müessese liginden olması da çok sevindirici ayrıca (Alsim Alarko). Ben Bilim İlaç'ı da süper gruba çıktı diye biliyordum ama sanırım yanlış bilgi almışım. Fritolay ne yaptı bu arada bilgisi olan var mı?

Bu sene şampiyona'ya KKMTB liginden 4 takımın katılması bizim için son derece gurur verici bir durum. Ayrıca yakın zamanda Alsim Alarko takımından Alper Bey'in derlemiş olduğu video görüntüleri ve resimler web sayfamızda yayınlanacak. Şampiyona ile ilgili çok ayrıntılı bilgileri web sayfamızdan vereceğiz inşallah. ( www.kkmtb.org) Eğer bu görüntüler çok gecikmeden bize ulaşırsa tabi daha güzel olacak. Şampiyona'nın sıcaklığı sönmeden yayınlamak öncelikli amacımız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çemtaş bizim gruptaydı. Biz TCDD takımı olarak gitmiştik. Çemtaş'tan iki maç almama rağmen 4-2 yenildik. Grupta Continental 1. Çemtaş 2. biz 3. Efes Pilsen 4. oldu. Ama sonrasında Çemtaş ne yaptı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva gerçekten çok zevkliydi.Tek problem sıcak havaydı ama bu yinede eğlenceli dakikaların geçmesine engel olamadı.Bu arada dereceye giren tüm takımları tebrik ederim.Özellikle Telas final maçında çok iyi oynadı ve 1.ciliği hak etti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ttabipler odası,taek,kayseri barosu,van aynı gruptaydı...tabipler odası gruptan 1. çıktı ve bir ust turda elendi....taek ıse gruptan 2. cıktıktan sonra ust turda elendıler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 114 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..